terazmuzyka.pl
Koncerty 688V  
mg | 12 kwietnia 2019
0

Bullet For My Valentine zagra dwa kolejne koncerty w Polsce [DATY, BILETY]

Dziś zespół Bullet For My Valentine zagra w stołecznej Progresji. Choć koncert się jeszcze nie odbył, zespół zapowiedział właśnie dwa kolejne występy w naszym kraju!

Już dziś na deskach stołecznego klubu Progresja pojawi się zespół Bullet For My Valentine. Występ grupy budzi tak duże emocje wśród fanów, a zainteresowanie jej występami jest tak ogromne, że organizator podał właśnie daty dwóch kolejnych koncertów Bullet For My Valentine w naszym kraju:

  • 5 sierpnia 2019 – Wrocław, Centrum koncertowe
  • A2 6 sierpnia 2019 – Kraków, klub Kwadrat

Bullet For My Valentine w Polsce – bilety

  • Bilety dostępne będą w ogólnej sprzedaży od poniedziałku, 15 kwietnia od 10:00 na LiveNation.pl.
  • Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl ruszy w sobotę, 13 kwietnia o 10.00 i zakończy się w poniedziałek o godz. 9:00

Zespół został założony w 1998 roku i początkowo występował i tworzył pod nazwą Jeff Killed John. Po podpisaniu kontraktu z jedną z największych wytwórni, w 2005 roku wydali swój debiutancki album zatytułowany „Poison”, a jego następca „Scream Aim Fire” ukazał się w 2008 roku. Kolejne pełnowymiarowe albumy „Fever”, „Temper Temper”, „Venom” czy wydany w 2018 roku „Gravity” tylko umocniły pozycję zespołu na rynku.

Sprzedali miliony egzemplarzy płyt na całym świecie, a magazyn Kerrang! mianował ich najlepszym brytyjskim zespołem trzy lata z rzędu! Mają na koncie również nagrodę za najlepszy singiel, najlepszy zespół na żywo czy najlepszy debiut.

Swoją wysoką pozycję na rynku zawdzięczają nie tylko mediom i rzeszy wiernych fanów. BFMV niejednokrotnie zostali osobiście zapraszani do dzielenia sceny z takimi ikonami jak Iron Maiden czy Metallica. W dzień warszawskiego koncertu w wypełnionej Progresji, zespół ogłasza dwa wakacyjne koncerty – w sierpniu odwiedzą Wrocław oraz Kraków!

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 1634V  
Koncerty 220V  
1

Lao Che zagra koncert w Poznaniu [DATA]

mg I fot: Marcin Klinger | 8 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group