terazmuzyka.pl
Film / serial 474V  
mg | 4 grudnia 2018
0

„Captain Marvel” doczekał się drugiego trailera [WIDEO]

Film, w którym zagrają m.in. Brie Larson, Samuel L. Jackson i Ben Mendelsohn, trafi na ekrany kin za kilka miesięcy. Teraz natomiast w sieci pojawiła się druga oficjalna zapowiedź „Captain Marvel”.

Co prawda fani Marvela będą musieli poczekać na film „Captain Marvel” jeszcze jakiś czas – jego premiera zapowiedziana jest na 8 marca 2019 roku – to w końcu doczekali się kolejnej zapowiedzi produkcji.

Ponad dwuminutowy trailer pojawił się właśnie w serwisie YouTube:

Za reżyserię „Captain Marvel” odpowiadają Anna Boden i Ryan Fleck. Byli oni odpowiedzialni również za scenariusz, przy którym wsparli ich Meg LeFauve, Nicole Perlman, Genevą Robertson-Dworet, Liz Flahive i Carly Mensch. W filmie wystąpią: Brie LarsonSamuel L. JacksonBen MendelsohnDjimon HounsouLee PaceLashana LynchGemma ChanJude Law czy Algenis Perez Soto.

Produkcja nie będzie historią narodzin superbohaterki – Danvers poznamy już jako Captain Marvel, a pierwsze fragmenty filmu nie będą rozgrywać się na Ziemi. Spory nacisk scenarzyści położyli na pokazanie przeszłości dziewczyny oraz tego, co ukształtowało jej przekonania.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
0

Peter Mayhew („Gwiezdne wojny”) nie żyje

rf | fot. Luigi Novi | 3 maja 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group