terazmuzyka.pl
Newsy 1115V  
mg | 14 sierpnia 2019
0

Cezary Szlązak, członek kultowego 2 plus 1, nie żyje

W wieku 72 lat zmarł Cezary Szlązak, który największą popularność zyskał jako członek zespołu 2 plus 1. O odejściu muzyka poinformował Związek Artystów Wykonawców STOART.

Cezary Szlązak – wokalistka, multiinstrumentalista i lider zespołu 2 plus 1 – nie żyje. Artysta zmarł w wieku 72 lat. Informację o jego odejściu potwierdził Związek Artystów Wykonawców STOART, a kilka słów pożegnania przygotował zespół:

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dziś, po długiej walce z chorobą, odszedł CEZARY SZLĄZAK, nasz Przyjaciel i członek legendarnego zespołu 2PLUS1. Spędziliśmy razem na scenie ostatnich 20 lat. Publiczności i muzyce, którą kochał, wierny do końca.

Pogrążony w smutku - Zespół.

Wpis:

Cezary Szlązak największą popularność zyskał jako członek słynnego zespołu 2 plus 1, który na przestrzeni kilkudziesięciu lat aktywności wylansował wiele przebojów, jak chociażby „Windą do nieba” czy „Nic nie boli”. Grupa w swojej twórczości łączyła wiele gatunków, jak chociażby pop, rock, folk czy country. Zespół reaktywował się na krótko pod koniec lat 90. – ze Szlązakiem czy Elżbietą Dmoch w składzie.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 621V  
1

Eddie Van Halen trafił do szpitala z powodu leków na nowotwór

rf | fot. Laurence Faure (Blogueuse) | 19 listopada 2019
Newsy 241V  
2

The Hu otrzyma Order Czyngis-chana

rf | 18 listopada 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group