terazmuzyka.pl
Pitbulek 1179V  
rf | 8 kwietnia 2019
0

Chad Kroeger (Nickelback) jest geniuszem? Tak twierdzi słynny gitarzysta

Jeden z najważniejszych kompozytorów i gitarzystów w progresywnym rocku i metalu, czyli sam Devin Townsend, twierdzi, że lider Nickelback jest geniuszem.

Devin Townsend miał okazję pracować Chadem Kroegerem z Nickelback przy okazji swojej najnowszej płyty. Wokalista Nickelback zaśpiewał w utworze „Hear Me” z płyty „Empath”.

Nickelback przedmiotem sporu w amerykańskim kongresie

Tak Devin Townsend wspomina ich wspólne spotkanie:

Spędziliśmy razem kilka dni i zafascynował mnie jego umysł. Facet jest geniuszem. Nie spotkałem wielu geniuszy, więc przebywanie w obecności jednego z nich było naprawdę ekscytujące, ale też dezorientujące, bo miałem wyrobioną opinię na temat jego zespołu na podstawie jego twórczości. Kiedy go spotkałem zrozumiałem, iż myślałem schematami i sugerowałem się tym, co mówili inni, którymi kierowała zawiść. Nickelback nie należy do moich ulubionych zespołów, ale robi to, co chce robić i jest to lekcja, jaką wyniosłem z tego spotkania. Gdy spędziłem trochę czasu z Chadem zrozumiałem, że potrafi unieść ciężar sławy. Ja bym tego nie potrafił.

Poniżej możecie wysłuchać utworu Devina Townsenda „Hear Me”, w którym gościnnie wystąpił Chad Kroeger. Zaśpiewała w nim także Anneke van Giersbergen.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Pitbulek 6279V  
7

Ogłoszono pierwsze na świecie heavymetalowe miasto

rf | fot, RWhite | 16 kwietnia 2019
Pitbulek 2233V  
1

Corey Taylor (Slipknot) się zaręczył [FOTO]

rf | fot. Rebecca Davis | 8 kwietnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group