terazmuzyka.pl
Pitbulek 1547V  
rf | 8 kwietnia 2019
0

Chad Kroeger (Nickelback) jest geniuszem? Tak twierdzi słynny gitarzysta

Jeden z najważniejszych kompozytorów i gitarzystów w progresywnym rocku i metalu, czyli sam Devin Townsend, twierdzi, że lider Nickelback jest geniuszem.

Devin Townsend miał okazję pracować Chadem Kroegerem z Nickelback przy okazji swojej najnowszej płyty. Wokalista Nickelback zaśpiewał w utworze „Hear Me” z płyty „Empath”.

Nickelback przedmiotem sporu w amerykańskim kongresie

Tak Devin Townsend wspomina ich wspólne spotkanie:

Spędziliśmy razem kilka dni i zafascynował mnie jego umysł. Facet jest geniuszem. Nie spotkałem wielu geniuszy, więc przebywanie w obecności jednego z nich było naprawdę ekscytujące, ale też dezorientujące, bo miałem wyrobioną opinię na temat jego zespołu na podstawie jego twórczości. Kiedy go spotkałem zrozumiałem, iż myślałem schematami i sugerowałem się tym, co mówili inni, którymi kierowała zawiść. Nickelback nie należy do moich ulubionych zespołów, ale robi to, co chce robić i jest to lekcja, jaką wyniosłem z tego spotkania. Gdy spędziłem trochę czasu z Chadem zrozumiałem, że potrafi unieść ciężar sławy. Ja bym tego nie potrafił.

Poniżej możecie wysłuchać utworu Devina Townsenda „Hear Me”, w którym gościnnie wystąpił Chad Kroeger. Zaśpiewała w nim także Anneke van Giersbergen.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Pitbulek 2392V  
Pitbulek 2608V  
Pitbulek 283V  
0

Raper Kid Cudi wytatuował sobie Kurta Cobaina [FOTO]

rf | fot. THE BULL PEN | 26 sierpnia 2020
Pitbulek 5897V  
34

Producent Metalliki o grze Larsa Ulricha: Był beznadziejny

rf | fot. Merijn Bos | 24 sierpnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group