terazmuzyka.pl
Newsy 9329V  
szy | 29 lipca 2017
16

Chester Bennington. Wdowa po muzyku przerywa milczenie

Talinda Bennington, żona wokalisty Linkin Park, ponad tydzień po śmierci artysty przerwała milczenie i wspomina swojego męża. 

Wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo 20 lipca 2017 roku. Ta wiadomość była szokiem dla całego muzycznego świata. Kilka dni temu zespół opublikował specjalne oświadczenie, teraz - po ponad tygodniu - głos zabrała żona Chestera Benningtona, Talinda

Pogrzeb Chestera Benningtona będzie miał prywatny charakter

Wdowa po wokaliście udostępniła wpis, w którym w pięknych słowach opisuje i żegna swojego męża:

Tydzień temu straciłam swoją bratnią duszę, a moje dzieci utraciły swojego bohatera - ich tatusia. Mieliśmy bajkowe życie, które teraz zamieniło się w jakąś chorą szekspirowską tragedię. 

Jak mam dalej ruszyć? Jak uleczyć zdruzgotaną duszę? Jedyna odpowiedź brzmi następująco: wiem, że muszę wychować nasze dzieci, otoczyć je miłością, która mi pozostała. Chciałabym, aby cała społeczność oraz fani na całym świecie wiedzieli, że czujemy twoją miłość. Czujemy tak samo stratę. Moje dzieci są zbyt młode, żeby pochować swojego tatusia.

Wiemy, że wszyscy pomożecie, aby pamięć o nim była wciąż żywa. Chester był jasną, kochającą duszą posiadającą anielski głos. Teraz jest wolny od bólu i śpiewa w naszych sercach. 

Niech Bóg was błogosławi i pomoże zwrócić się ku sobie w tym cierpieniu. Chester tego by chciał.

Spoczywaj w spokoju, moja miłości. 

Chester Bennington odebrał sobie życie w czwartek, 20 lipca 2017 roku. W chwili tego kroku znajdował się sam w domu, a jego ciało znalazła pokojówka tuż przed tym, jak miał po niego przyjechać inny członek zespołu, żeby zabrać go na sesję zdjęciową. Wokalista nie pozostawił listu pożegnalnego. Miał 41 lat. 

Śledczy ponadto przeszukali posiadłość w Palos Verdes i stwierdzili, że w otoczeniu Benningtona w dniu śmierci, nie stwierdzono obecności narkotyków. Cały czas jednak trwa ustalanie dokładnych szczegółów. 

W sobotę, 22 lipca, biuro koronera i lekarza sądowego w Los Angeles wydało oficjalne oświadczenie, w którym za przyczynę śmierci Chestera Benningtona podało samobójstwo przez powieszenie. Z wynikami raportu można zapoznać się na tej stronie. Sprawa została oznaczona jako zamknięta, teraz ciało Benningtona zostanie poddane autopsji oraz badaniom toksykologicznym - wyniki powinniśmy więc poznać już wkrótce. 

Komentarze (16)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
kadakrystian dodano: 29.07.2017, 17:13 #1
Nie chcę się tu mądrzyć ani żalić, sam mam masę naprawdę sporych problemów i niedużo kasy i dziecko, którego nie wyobrażam sobie zostawić same choćby nie wiem co się stało.
Dlatego nigdy nie zrozumiem jak można się zabić mając 6 dzieci i żyjąc w luksusie, który mało jaki człowiek może kiedykolwiek doświadczyć.
Dla mnie to tchórzostwo.
Pewnie zaraz mnie tu pojadą, ale naprawdę ludzie żyją z dużo gorszymi problemami i mimo wszystko chcą żyć dalej dla swoich dzieci.
To taka weekendowa refleksja
UP THE IRONS!!!
Pokaż odpowiedzi (5)
Bombel [94.254.***.***] dodano: 29.07.2017, 18:22 #7
Widzisz, Ty musisz zawalczyć, żeby utrzymać dziecko, zarobić pieniądze, on... możliwe, ze ta kasa była dla niego przekleństwem, zdecydował się odejść bo być może stwierdził, ze dzieci i tak są bezpieczne. Zarabianie go nie trzymało przy życiu... Jest coś dla mnie rozpaczliwego i zarazem pustego w tej śmierci :-( Tak sobie myśle, ze może czasem lepiej jest jednak mieć realny kłopot, z którym trza się borykać w życiu, niż mieć materialnie wszystko, za to w głowie jakieś dręczące coś, wieczny brak sensu, celu, ból psychiczny. Myśle, ze on naprawde mógł mieć dosyć...
Jarek77wawa [37.47.***.***] dodano: 29.07.2017, 19:53 #8
Chłopie coś Ty zrobił....
rubert23 [83.26.***.***] dodano: 29.07.2017, 20:30 #9
no i przynajmniej miał odwagę żeby to zrobić,szkoda że ja tak nie potrafię,nie musiałbym pisać tego komentarza,i czytać tego newsa...
Pokaż odpowiedzi (1)
Mastachaz [151.224.***.***] dodano: 30.07.2017, 00:39 #11
What have you done. chester ?
Magda [185.21.***.***] dodano: 01.08.2017, 07:38 #12
Mnie zastanawia gdzie była w tym czasie jego żona. Musiała zdawać sobie sprawę z tego jak bardzo bolesna jest data 20.07 dla Chestera. Dlaczego pozwoliła aby był tego dnia sam? Nie powinien....myślę, że gdyby go nie zostawia samego to nie doszłoby do tej ogromnej tragedii.
Magda [185.21.***.***] dodano: 01.08.2017, 08:28 #13
Nie zastanawia Was dlaczego tego dnia Chester był sam? Dlaczego jego żona świadoma jego cierpienia po śmierci przyjaciela pozwoliła na samotność Chestera w takim dniu? Myślę, że gdyby poświęciła Chesterowi czas tego dnia, nie doszłoby do tej strasznej tragedii.
Pokaż odpowiedzi (2)
Shami [188.146.***.***] dodano: 10.09.2017, 01:28 #16
O depresję się prawdopodobnie sama ocieram, więc częściowo rozumiem...A jednak.Osierocić sześcioro dzieci-szok!!! Mnie by szkoda było zostawić w ten sposób moje zwierzaki, dzieci nie mam. O tym, ze prawdopodobnie wcale tak różowo nie układało mu się z żoną Talindą pomyślałam już w pierwszej chwili. To w pewnym stopniu zawsze partner jest współwinny, że nie zapobiegł... Strasznie mi brak Chestera choć dopiero po odejściu stał mi się tak bliski, co smutne, dopiero teraz poznaję wiele starych już piosenek LP i wczytuję się /wsłuchuję w teksty....Ich twórczość była wspaniała, mam nadzieję, że po tej stracie jednak zespół będzie stał na swoim poziomie, ze będzie inaczej a jednak ciąg dalszy nastąpi w dobrym kierunku....
Komentarze (16 opinii) Skomentuj
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group