terazmuzyka.pl
Pitbulek 3363V  
rf | 23 marca 2019
5

Chris Fehn vs. Slipknot. Znamy treść pozwu

Poznaliśmy treść pozwu, jaki zespołowi Slipknot wytoczył Chris Fehn. Perkusista nie jest już w składzie zespołu.

Pozew, jaki Chris Fehn, wytoczył zespołowi Slipknot, trafił do sieci. Pozew skierowany jest przeciwko konkretnym spółkom założonym w ramach Slipknota (m. in.: Slipknot, Incorporated, Knot Merch LLC, SK Productions, SK Touring, Inc.) ale też konkretnym członkom zespołu: Michaelowi Shawnowi Crahanowi i Coreyowi Taylorowi.

Corey Taylor reaguje na zarzuty byłego perkusisty

Chris Fehn twierdzi w pozwie, że nie miał świadomości istnienia dodatkowych spółek, które rzekomo miały pobierać należące się mu pieniądze z działalności zespołu. Taylorowi i Crahanowi natomiast zarzuca, że „wzbogacali się na nierozdzielonych dochodach należących się pozostałym członkom zespołu, w tym Fehnowi” oraz że „nie udzielali informacji o dochodach należnym partnerom”.

Cały pozew możecie przeczytać pod tym adresem.

Chris Fehn domaga się wglądu w księgowość oraz zapłacenia zaległego, jego zdaniem, wynagrodzenia. Grupa poinformowała, że usunęła perkusistę ze składu zespołu.

Corey Taylor odniósł się do tych oskarżeń na Twitterze, pisząc: „Poczekajcie aż prawda wyjdzie na jaw”.

Gdy jeden z fanów nazwał wyrzucenie Chrisa Fehna „chujowym” krokiem, Taylor mu odpisał:

Myślisz, że to chujowe? A co powiesz o fałszywym oskarżeniu o kradzież pieniędzy przez kogoś, o kogo się troszczyłeś i komu uwierzyło wielu fanów?

Zespół Slipknot opublikował  oświadczenie dotyczące zaistniałej sytuacji:

Slipknot koncentruje się na tworzeniu albumu numer 6 i organizacji światowego, najlepszego w historii, tournée. Chris wie, czemu nie jest już częścią Slipknot. Jesteśmy zawiedzeni, że wolał wskazywać palcem i wygłaszać roszczenia, zamiast zająć się tym, co ważne i wciąż być częścią Slipknot. Wolelibyśmy, żeby nie podążał obraną ścieżką, ale ewolucja jest nieodłącznym elementem życia.

Slipknot ogłosił, że jego nowa płyta ukaże się 9 sierpnia. Grupa będzie jedną z gwiazd Mystic Festival, który odbędzie się 25-26 czerwca w krakowskiej Tauron Arenie i otaczającym ją parku lotników. Wśród innych wykonawców wystąpią też Sabaton, Emperor, Soulfly, Trivium, Testament i In Flames.

Komentarze (5)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
rapidos [109.241.***.***] dodano: 23.03.2019, 12:50 #1
Pan nr 3 chyba za bardzo uwierzył w wywiady Coreya Taylora o braterstwie i równorzędności wszystkich członków zespołu i teraz pewnie żałuje swojej decyzji i ponoć już się zarzeka że dalej chcę grać w zespole. Ale bez obaw Chris. Co prawda Slipknot "ewoluuje" już bez ciebie ale jestem pewien, że taki wirtuoz walenia w beczkę po piwie kijem baseballowym na pewno nie będzie miał problemów ze znalezieniem nowego zatrudnienia Uśmiech
Pokaż odpowiedzi (2)
Everyonesouttogetme [83.26.***.***] dodano: 23.03.2019, 18:33 #4
Fehn jest według mnie bardzo ważnym elementem składowym Slipknota. Bębenki to nawet nie ćwierć jego wkładu. Porobiło się. Smuteczek
smichawa [83.22.***.***] dodano: 23.03.2019, 22:43 #5
toż to nie są to wesołe i dobre klauny, szkoda, myślałem że w cyrku ma być zabawnie, jak widać wszędzie pełno złodziei !!!!
Zobacz także
Pitbulek 2392V  
Pitbulek 2608V  
Pitbulek 283V  
0

Raper Kid Cudi wytatuował sobie Kurta Cobaina [FOTO]

rf | fot. THE BULL PEN | 26 sierpnia 2020
Pitbulek 5897V  
34

Producent Metalliki o grze Larsa Ulricha: Był beznadziejny

rf | fot. Merijn Bos | 24 sierpnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group