terazmuzyka.pl
Newsy 1019V  
rf | 20 maja 2019
0

Christian Andreu (Gojira) doznał poparzeń twarzy podczas koncertu [WIDEO]

Gojira musiała przerwać koncert, gdy gitarzysta stanął zbyt blisko miotaczy płomieni.

Zespół Gojira wystąpił 18 maja na plenerowym koncercie w Masonic Temple. Podczas koncertu wiał silny wiatr, który rozwiewał płomienie generowane przez miotacze ustawione pod sceną. Pomimo próśb członków zespołu, techniczni nie wyłączyli płomieni.

Gojira: Koncert w Polsce był jednym z najważniejszych

W pewnym momencie gitarzysta Christian Andreu stanął zbyt blisko i wiatr skierował płomień w jego stronę, prosto na jego twarz. Gitarzysta natychmiast zdjął gitarę i udał się za kulisy. Grupa przerwała koncert, a wokalista Joe Duplantier zapytał: „Został poparzony?”.

Na szczęście poparzenie okazały się niegroźne i Christian po kilku minutach powrócił na scenę i grupa mogła dokończyć koncert.

Incydent możecie obejrzeć poniżej.

Ostatni album zespołu Gojira ukazał się w 2016 roku pod tytułem „Magma”. Grupa pracuje już nad nowym materiałem. W wywiadzie dla radia „KBear 101” perkusista Mario Duplantier powiedział:

Prace przebiegają sprawnie. Nie mogę podać zbyt wielu szczegółów, bo musimy uzgodnić z naszymi partnerami takie sprawy, jak data wydania i tak dalej. Ale mogę powiedzieć, że pracujemy ciężko. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i bardzo dumni z nowej płyty. Nie mogę się doczekać, aż będę mógł podać więcej szczegółów.

Gojira to francuski zespół metalowy, który powstał w 1996 roku, początkowo pod nazwą Godzilla. Grupa zadebiutowała w 2001 roku albumem „Terra Incognita” i szybko zyskała popularność na scenie metalowej za sprawą charakterystycznego brzmienia i tekstów utworów, które często poruszają tematy ekologiczne. Do najbardziej znanych albumów zespołu należą „From Mars to Sirius” (2005), „The Way of All Flesh” (2008) i „L'Enfant Sauvage” (2012).

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 1324V  
Newsy 1233V  
Newsy 461V  
4

The Who singlem zapowiedzieli nowy album [AUDIO]

mg | fot. Raph_PH | 13 września 2019
Newsy 2052V  
0

Tony Iommi komentuje pomysł powrotu Black Sabbath

rf | fot. Adam Bielawski | 13 września 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group