terazmuzyka.pl
Newsy 1122V  
rf | 4 kwietnia 2020
3

Chuck Billy (Testament): Czy po pandemii zespoły będą chciały się spotykać z fanami?

Wokalista Testament twierdzi, że po powrocie do koncertowania zespoły będą musiały na siebie bardziej uważać.

Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 wymusiła odwołanie imprez masowych na całym świecie. Czy kiedy restrykcje zostaną wreszcie zniesione, zespoły będą chciały się angażować w takie akcje jak meet-and-greet? Wokalista Testament w wywiadzie dla „The Classic Metal Show” powiedział:

Myślę, że ludzie będą teraz bardziej ostrożni. Myślę, że będziemy starali się wrócić do normalności, ale będziemy bardziej uważać, czy to nosić rękawiczki, czy dezynfekować się, czy może urządzać meet-and-greet z zakazem bezpośredniego kontaktu. Wymyślimy coś.

Chuck Billy jest jednym z członków zespołu, który zaraził się koronawirusem po europejskiej trasie Testament, Exodus i Death Angel. W sumie jedna trzecia muzyków i członków ekipy została zarażona. Najciężej infekcję przeszedł perkusista Death Angel, Will Carroll, który trafił pod respirator w stanie zagrażającym życiu. Dopiero niedawno został wybudzony ze śpiączki, w której przebywał przez 12 dni. Perkusista twierdzi, że wraca do zdrowia, jednak nie czuje się jeszcze w pełni sił.

Pozostali zarażeni członkowie przeszli infekcję znacznie łagodniej.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rock”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
JP3 [31.178.***.***] dodano: 04.04.2020, 13:40 #1
meet-and-greet z zakazem bezpośredniego kontaktu .... tego to nawet nasz pinokio by nie wymyślił !!!
Pokaż odpowiedzi (1)
Ja [89.64.***.***] dodano: 05.04.2020, 16:42 #3
A może fani nie będą chcieli chodzić na koncerty?
Wtedy będą mieli się czym martwić.
Zobacz także
Newsy 765V  
1

Bob Kulick nie żyje

rf | 30 maja 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group