terazmuzyka.pl
Koncerty 3466V  
bk, mg | 21 sierpnia 2017
0

Cieszanów Rock Festiwal 2017 – podsumowanie [GALERIA]

Wczoraj zakończyła się ósma edycja Cieszanów Rock Festiwalu. Na miejscu był nasz człowiek, Bartek Koziczyński, który przygotował krótką relację z imprezy.

– Jestem tu po raz pierwszy, ale chcę tu wrócić – stwierdził Tomasz Organek ze sceny Cieszanów Rock Festiwal. Dobrze podsumowuje to fenomen festiwalu. Mimo, że podkarpackie miasto oddalone jest od głównych koncertowych szlaków, co roku wracają tam tysiące fanów rocka, chętnych do zabawy w rodzinnej atmosferze (dosłownie: wiele osób przyjeżdża z dziećmi).

Ósma edycja to przede wszystkim popis państwa Waglewskich. W piątek grających w składzie Waglewski Fisz Emade, w sobotę z seniorem i jego Voo Voo w roli głównej, a w niedzielę jako Tworzywo.

Wyjątkowo dużą publiczność przyciągnęła Pidżama Porno grająca w całości album Złodzieje zapalniczek, bardzo widowiskowy był show Happysad, wybuchowy Jelonka, hitami (o wciąż aktualnych tekstach) sypie Kobranocka, uwiódł publiczność Riverside rzadko grający tego lata w Polsce. Jedyna gwiazda zagraniczna, Therion, dała zawodowy koncert, ale polscy wykonawcy wywoływali zdecydowanie więcej emocji.

Cieszanów Rock Festiwal to również szansa dla młodych kapel. W przeglądzie podkarpackim zwyciężyła grupa P.A.G.E. w ogólnopolskim powalili publiczność i jurorów chłopaki z Radio Slam, w międzynarodowym wygrał czeski zespół Marry B.

Fot. Ewelina Wójcik, Artur Rawicz (mfk.com.pl)/CRF

Zdjęcia
Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncert już wkrótce
  • Cieszanów Rock Festiwal 2017
  • Data i miejsce koncertu: 17 sierpnia 2017
    Cieszanów
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group