terazmuzyka.pl
Koncerty 224V  
mg | 3 kwietnia 2020
0

Clannad w Polsce. Kwietniowe i majowe koncerty zespołu przeniesione [NOWE DATY]

Zaplanowane na kwiecień i maj koncerty zespołu Clannad w Polsce zostały przeniesione z powodu epidemii koronawirusa.

Zapowiedziane jeszcze w ubiegłym roku koncerty Clannad cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że organizator poinformował jakiś czas temu o dwóch kolejnych. Z tych ambitnych planów – przynajmniej póki co – nici, ponieważ rozprzestrzeniająca się epidemia koronawirusa sprawiła, że wszystkie imprezy masowe musza być odwołane lub przeniesione.

Podobny los spotkał koncerty Clannad, które zostały przeniesione na 2021 roku. Organizator właśnie podał nowe daty:

  • 28 kwietnia 2020, klub Studio -> 5 maja 2021, klub Studio
  • 11 maja 2020 klub Studio -> 6 Maja 2021, klub Studio
  • 27 kwietnia 2020, klub Stodoła -> 7 maja 2021, klub Stodola
  • 12 maja 2020, klub Stodoła -> 8 maja 2021, klub Stodoła

Organizator dodał:

Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę. Dziękujemy za wyrozumiałość i czekamy na spotkanie z Wami!

Trasie towarzyszyć będzie wydawnictwo „In A Lifetime” zawierające przekrój całej pracy zespołu, ze wszystkich 16 albumów Clannad.

Antologia „In A Lifetime” zawiera utwory z 50 letniej kariery Clannad. Składa się na nią 38 utworów i będzie dostępna w formatach: podwójny CD, podwójny CD wersja deluxe, podwójny winyl, podwójny winyl wersja deluxe i deluxe box set, będący rozszerzoną wersją wydań deluxe, zawierający ponad 100 utworów. Utwory zostały wybrane w porozumieniu z członkami zespołu. Wydawnictwo ukazało się 13 marca 2020 roku.

Clannad (wywodzący się ze słowa „klan”, w języku greckim „rodzina”) został utworzony w 1970 roku przez rodzeństwo Moya, Ciarána i Pól Brennana oraz ich wujków Noela i Pádraiga Duggana (który niestety zmarł w 2016 roku). Niedługo później zespół liczył już 6 członków po tym jak dołączyła do niego Enyia Brennan, która w tamtym czasie odnosiła również sukcesy w karierze solowej.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rock”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group