terazmuzyka.pl
Newsy 1057V  
mg | 5 września 2019
1

Clown (Slipknot): To najlepszy czas w historii naszego zespołu

Grupa Slipknot opublikowała niedawno świetnie przyjęty nowy album, a niedawno ogłosiło trasę koncertową po Europie. Czy grupa osiągnęła szczytową formę?

Zdaniem Shawna Crahana, znanego również jako Clown, tak właśnie się stało. Przyznał podczas wywiadu dla magazynu „Kerrang!”, że jest zachwycony pozycją, w jakiej znalazł się Slipknot:

To najlepszy czas w historii Slipknot. Pracowaliśmy niezwykle ciężko przez bardzo długi czas i trudno było nam się zatrzymać, żeby cieszyć się sukcesem i wszystkim, co działo się wokół nas. Te cechy pojawiają się z wiekiem, a my jesteśmy starsi – o 20 lat. Ta ciężka praca, krew i utrata ludzi... To czyni cię silniejszym.

- powiedział muzyk. I dodał:

Nie chcę nie rozumieć tego, co dzieje się wokół mnie. To wspaniały czas, aby być w Slipknot, w pobliżu Slipknot, a także wspaniały czas, żeby oglądać i doświadczać Slipknot. Czuję, że wszystko co robimy ma w sobie ogromny potencjał.

Najnowszy album Slipknot, „We Are Not Your Kind”, zadebiutował na samym szczycie listy „Billboard 200”. Takiego wyczynu nie dokonał żaden inny rockowy ani metalowy artysta od czasu płyty „Concrete And Gold” Foo Fighters z 2017 roku.

Najnowsza płyta Slipknota rozeszła się w pierwszym tygodniu w USA w nakładzie 118 tysięcy egzemplarzy, z czego 102 tysiące to nośniki fizyczne, a reszta to sprzedaż cyfrowa. „Concrete And Gold” w pierwszym tygodniu rozszedł się w nakładzie 127 tysięcy egzemplarzy, więc pod tym względem Slipknot nie pobił rekordu Foo Fighters sprzed dwóch lat.

Zespół Slipknot powróci do Polski już 6 lutego 2020 roku – grupa zagra w łódzkiej Atlas Arenie wraz z Behemothem.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Good [176.221.***.***] dodano: 05.09.2019, 18:13 #1
Komercja - ale JAKA !!!!
Zobacz także
Newsy 677V  
0

HBO pokaże galę Rock & Roll Hall Of Fame 2020

rf | fot. Derek Jensen | 9 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group