terazmuzyka.pl
Koncerty 349V  
mg | 21 maja 2020
2

Co z Męskim Graniem 2020 w dobie pandemii koronawirusa?

– W tym roku Męskie Granie nie odbędzie się w tradycyjnej formie – możemy przeczytać na facebookwym profilu słynnego cyklu koncertów. Co zatem szykują organizatorzy?

Tego co prawda jeszcze nie wiemy, ale w opublikowanym dziś oświadczeniu organizatorzy Męskiego Grania 2020 zapewnili, że w pracują nad nową formułą. Pierwsze informacje na jej temat mają pojawić się na początku czerwca.

Męskie Granie to cykliczna trasa koncertowa, która odbywa się nieprzerwanie od 2010 roku. Kolejne edycje cieszącej się ogromną popularnością imprezy przyciągały nie tylko tłumy fanów, ale również czołówkę polskich wykonawców. W tym roku miało być podobnie, ale z powodu pandemii koronawirusa impreza nie może dojść do skutku.

Poniżej wspomniane oświadczenie:

Szefem muzycznym ubiegłorocznego Męskiego Grania była Katarzyna Nosowska, a w składzie orkiestry znaleźli się Tomasz Organek, Igo i Krzysztof Zalewski. Koncerty odbywały się od 13 lipca do 24 sierpnia. Zgodnie z tradycją, trasę zamknął występ w Żywcu.


REKLAMA

Od dziś w sprzedaży ogólnej dostępny majowo-czerwcowy „Teraz Rock”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Kk [93.176.***.***] dodano: 21.05.2020, 16:56 #1
Bez przesady z tym Męskim Graniem nie rozumiem Jego fenomenu więc to że się nie odbędzie w tradycyjnej formule koncertowej jakoś Mnie nie martwi choć z drugiej strony wielu pewnie "płacze" z tego powodu...ale żałuje np. i to bardzo że koncert The Cure odwołany...
inteligentnykomentarz [83.29.***.***] dodano: 22.05.2020, 03:22 #2
Bez przesady z tym The Cure nie rozumiem Jego fenomenu więc to że się nie odbędzie w tradycyjnej formule koncertowej jakoś Mnie nie martwi choć z drugiej strony wielu pewnie "płacze" z tego powodu...ale żałuje np. i to bardzo że koncerty Męskiego Grania odwołany...
Zobacz także
Koncerty 372V  
4

Open'er Festival 2021 z kolejnymi gwiazdami w składzie

rf | fot. Iksnigo | 4 sierpnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group