terazmuzyka.pl
Newsy 585V  
szy I fot: Metal Mind Productions | 6 grudnia 2017
0

Cochise. Poznaliśmy szczegóły nowego albumu

Białostocki zespół Cochise, na którego czele stoi aktor Paweł Małaszyński, przygotowuje się do wydania swojego nowego albumu. Znamy kolejne szczegóły nadchodzącego wydawnictwa. 

Piąty studyjny album Cochise będzie zatytułowany „Swans and Lions” i ukaże się nakładem Metal Mind Productions 16 marca 2018 roku, natomiast w dniach 2-15 marca krążek będzie dostępny wyłącznie w salonach sieci Empik). 

Portal Loudwire wybrał najlepsze rockowe utwory 2017

Wszelkie prace nad nowym albumem zostały oficjalnie ukończone. Z tej okazji muzycy Cochise postanowili zaprezentować okładkę oraz zdradzić znaczenie nazwy krążka – tytułowy „Łabędź” to odzwierciedlenie ludzkich sprzeczności oraz ich transformacji, z kolei „Lew” to władza oraz niezależność.

Na wspomnianym krążku Cochise znajdzie się 11 premierowych kompozycji, oto tracklista:

 1. 16
 2. Cristal
 3. Neverland
 4. Tic Tac Toe
 5. Beautiful Destroyers
 6. Pain of God
 7. Winter's gone
 8. Storm
 9. Swans
 10. ... and Lions
 11. Secrets

Tak natomiast prezentuje się okładka:

Wojtek Napora, gitarzysta Cochise komentuje nowy materiał w następujący sposób:

Kawałki utrzymane w różnym klimacie – są szybkie, wolne, nerwowo-rockowe. Jedną z największych różnic, porównując ją do poprzednich płyt, będzie to, że nagrywamy ją z nowym perkusistą. Ma on bardzo duży wpływ na to jak te utwory brzmią i jak są zaaranżowane. Za teksty jak zawsze odpowiada Paweł, ale nie doszukiwałbym się w nich optymizmu, to raczej wędrówka po mrocznych aspektach życia, ale światełko gdzieniegdzie się pojawia.

Zespół w najbliższym czasie zamierza opublikować teledyski, które zrealizowano aż do czterech utworów: „Swans”, „Control”, „Crystal” i „Storm”.

Materiał z nadchodzącego albumu ogrywany jest już podczas koncertów. Na ten moment rozpiska prezentują się następująco:

 • 08.12 Malbork – Dołek Club
 • 09.12 Bielsk Podlaski – Pub Blues
 • 15.12 Warszawa – Potok: Drugi Dom Ludzi Rocka
 • 16.12 Ostrów Wielkopolski – Fanaberia Art Club
 • 05.01.2018 Kraków – Boss Garage Pub
 • 06.01.2018 Tychy – Underground
 • 03.02.2018 Opole – Klub Zebra

Białostocka grupa Cochise powstała w 2004 roku, jednak dopiero sześć lat później na dobre rozpoczęła swoją koncertową działalność, kiedy na rynku ukazał się ich debiutancki album. W swojej muzyce łączą grunge, metal, rock oraz jego progresywną odmianę. Najbardziej rozpoznawalnym członkiem zespołu jest Paweł Małaszyński, który szerszej publiczności znany jest - przede wszystkim - jako aktor. Do tej pory grupa Cochise wydała cztery studyjne płyty: „Still Alive” (2010), „Back to Beginning” (2012), „118” (2014) oraz „The Sun Also Rise For Unicorns” (2015). W skład Cochise wchodzą obecnie: Paweł Małaszyński - wokal, Wojtek Napora - gitara, Radek Jasiński - bas i Adam „Argon” Galewski - perkusja. 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group