terazmuzyka.pl
Koncerty 639V  
mg | 11 września 2019
0

Coma dodała kolejne koncerty do swojej pożegnalnej trasy

Zainteresowanie pożegnalnymi koncertami zespołu Coma jest tak ogromne, że regularnie dodawane są kolejne występy. Tym razem przyszedł czas na Wrocław.

Jeden z pożegnalnych koncertów zespołu Coma ma odbyć się we wrocławskim A2 23 listopada. Ponieważ występ cieszył się ogromnym zainteresowaniem, zdecydowano dodać kolejną datę. Coma we Wrocławiu pojawi się w związku z tym już 22 listopada. Zagra dodatkowe koncerty również w Katowicach (6.12) i Poznaniu (15.12)

Bilety trafiły już do sprzedaży, o czym więcej poniżej:

Coma zawiesza działalność!

1 września zespół poinformował fanów o zaplanowanej pożegnalnej trasie koncertowej „GAME OVER”, w ramach której formacja już 28 oraz 29 listopada wystąpi na scenie Klubu Stodoła.

Drodzy, po dwudziestu jeden latach wspólnego grania podjęliśmy decyzję o zawieszeniu działalności. Wszystkim którzy byli z nami dziękujemy za wspólny, doskonały czas. Zapraszamy na ostatnie koncerty zespołu - tej jesieni zagramy trasę „GAME OVER" . Na do widzenia zostawiamy wam singiel pt.: „Pożegnanie z Bajką" z gościnnym udziałem naszego znakomitego kolegi Ralpha Kamińskiego. Utwór pochodzi z albumu "Sen o Siedmiu Szklankach.

– tymi słowami formacja Coma poinformowała fanów o planowanym zawieszeniu działalności. 

Zespół Coma znany jest fanom muzyki przede wszystkim z energetycznych i widowiskowych koncertów, łączących w sobie elementy poezji, muzyki, teatru i filmu. Grupa powstała w 1998 roku W maju 2004 roku wydała swój pierwszy album pt. „Pierwsze Wyjście z Mroku”, który został bardzo ciepło przyjęty przez krytyków, branżę i, co najważniejsze, przez publiczność. Płyta została nagrodzona m.in Fryderykiem.

W tym samym roku Coma została laureatem 25. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Przez kolejne lata zespół wydał pięć płyt studyjnych, z których trzy pokryły się platyną i złotem, oraz trzy wydawnictwa koncertowe.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 358V  
0

Nocny Kochanek zapowiada pierwsze koncerty w tym sezonie [DATY]

mg | fot. Wacław Szacyło | 1 lipca 2020
Koncerty 669V  
0

Ørganek zapowiedział „mini trasę” po Polsce [DATY]

mg | fot. Oskar Szramka | 28 czerwca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group