terazmuzyka.pl
Pitbulek 6816V  
mg | 21 czerwca 2017
4

Corey Taylor ostro reaguje na wypowiedzi lidera Nickelback

Niedawno Chad Kroeger dość bezpardonowo zaatakował kojarzonego z zespołami Slipknot i Stone Sour Coreya Taylora. Na reakcję wokalisty nie trzeba było długo czekać.

Relacje Chada Kroegera z Coreyem Taylorem nigdy nie układały się najlepiej, choć to częściej ten drugi krytykował muzyczne dokonania Nickelback. Ostatnio role się odwróciły, a Kroeger skrytykował Coreya, że ten nigdy nie napisał żadnego wielkiego przeboju, natomiast jego zespół Stone Sour to tylko podróbka Nickelback.

Chad Kroeger o Stone Sour: Próbują być jak Nickelback

Podczas wywiadu dla radia KUPD z Arizony na wypowiedzi Kroegera zareagował Taylor. Zaczął od sprawy wielkich przebojów:

Wiesz co? Nigdy nie mówiłem, że łatwo jest napisać przebój. Nie mam pojęcia, na jakiej planecie on żyje. Prawdopodobnie planecie „Kroeger” i musi tam być niezłe zielsko, ponieważ on jest idiotą.

Wokalista Stone Sour i Slipknot przyznał, że zapoznał się z wypowiedziami Kroegera i miał nawet na szybko mu odpowiedzieć, ale zobaczył komentarze pod jego wypowiedziami i uznał, że nie ma potrzeby tego robić, ponieważ wiele z nich oddawało to, co Taylor chciał napisać.

Wokalista nawiązał również do wypowiedzi Kroegera nawiązującej do zespołu Slipknot, która dotyczyła faktu, że zakładają maski i stroje, zamiast skupić się na muzyce:

Możesz gadać, co tylko chcesz. Wszystko co wiem to to, że zostałem wybrany „Najseksowniejszym gościem w muzyce rockowej” mimo, że nosiłem maskę. Ty za to zostałeś wybrany „Najbrzydszym gościem w muzyce rockowej”. I to dwukrotnie. Wetknij to sobie w dupę.

Na koniec Corey Taylor odniósł się do samego zespołu Nickelback:

Kocham Mike’a [brad Chada, basista Nickelback – przyp. mg], kocham... ze wszystkimi w tym zespole mam dobre relacje. Często gadamy. Nie rozmawiam tylko z „Twarzą jak stopa”. On ma twarz wyglądającą jak stopa, nie? To o tyle trudna sprawa, że nie mogę powiedzieć niczego złego o zespole Nickelback, ponieważ oni nie mają z nami problemu. Chodzi o niego. Więc, koleś, zwiń się wokół swojej poduszki z „Hello Kitty”.

Mamy więc kolejny rozdział w wojnie między oboma wokalistami, która trwa już od pewnego czasu. Czy Chad Kroeger zareaguje na ostre słowa Taylora? Przekonamy się niedługo!

Komentarze (4)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
marcin489 dodano: 21.06.2017, 22:39 #1
Corey w formie☺ Porównanie Stone Sour z Nickelback to jak Acid Drinkers z Feel☺
"Twarz jak stopa"....musiało zaboleć.
rubert23 [83.27.***.***] dodano: 22.06.2017, 20:09 #2
a co miał niby powiedzieć,miał go tam zwyzywać od najgorszych w tym radiu,czasem trzeba się opanować i powiedzieć pewne rzeczy nieco łagodniej,ja coreya szanuję bo to świetny muzyk,a nickelback to zawsze był taki pop rock dla fanów avril lavigne,albo pink,co corey będzie powielał czyjejś komentarze z internetu,powiedział wszystko po swojemu tak jak uważał w tamtej chwili i do widzenia.
warcz [89.206.***.***] dodano: 23.06.2017, 08:33 #3
Strasznie słabe. Jeden durniejszy od drugiego. Nickelback to dla mnie syf i porównanie do stone sour to nawet smieszne nie jest. Ale to co Corey powiedzial to tez masakra, patrzcie na mnie jestem taki ladny, taki sexowny a ty jestes taki bzydki i masz krzywa morde:] Nie ma co metalowiec pełna gęba.
Kamil [193.203.***.***] dodano: 07.07.2017, 09:56 #4
Chad wbija na Coreya , że nie napisał turbo hitu i że Stone Sour jest wersją Nickelback lite. Taka prawda że kiedyś Chad i ekipa grali mocniejszą muzę. Tak naprawdę do albumu The Long Road. Potem same balladki do srania na kiblu.Piosenki na jedno kopyto. Niech się lepiej już nie pogrąża. Corey ogarnia Stone Sour i Slipknot. Artysta wszechstronny.
Zobacz także
Pitbulek 2180V  
Pitbulek 2591V  
Pitbulek 276V  
0

Raper Kid Cudi wytatuował sobie Kurta Cobaina [FOTO]

rf | fot. THE BULL PEN | 26 sierpnia 2020
Pitbulek 5872V  
34

Producent Metalliki o grze Larsa Ulricha: Był beznadziejny

rf | fot. Merijn Bos | 24 sierpnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group