terazmuzyka.pl
Pitbulek 3181V  
rf | 19 marca 2019
1

Corey Taylor reaguje na zarzuty byłego perkusisty Slipknot

Wokalista Slipknot odniósł się do zarzutów Chrisa Fehna, który twierdzi, że był okradany przez zespół.

Grający na instrumentach perkusyjnych Chris Fehn pozwał zespół Slipknot, zarzucając grupie, a zwłaszcza Shawnowi Crahanowi i Coreyowi Taylorowi nieuczciwe praktyki. Według „The Blast” w pozwie możemy przeczytać, że pieniądze za trasy koncertowe i sprzedaż gadżetów miały trafiać do jednej firmy, która następnie dzieliła je pomiędzy członków zespołu. Fehn twierdzi, że odkrył ostatnio, iż pozostali członkowie zespołu pozakładali oddzielne firmy, do których trafiały pieniądze z tras.

Slipknot rozstał się z perkusistą

Chris Fehn domaga się wglądu w księgowość oraz zapłacenia zaległego, jego zdaniem, wynagrodzenia. Grupa poinformowała, że usunęła perkusistę ze składu zespołu.

Corey Taylor odniósł się do tych oskarżeń na Twitterze, pisząc: „Poczekajcie aż prawda wyjdzie na jaw”.

Gdy jeden z fanów nazwał wyrzucenie Chrisa Fehna „chujowym” krokiem, Taylor mu odpisał:

Myślisz, że to chujowe? A co powiesz o fałszywym oskarżeniu o kradzież pieniędzy przez kogoś, o kogo się troszczyłeś i komu uwierzyło wielu fanów?

Zespół Slipknot opublikował  oświadczenie dotyczące zaistniałej sytuacji:

Slipknot koncentruje się na tworzeniu albumu numer 6 i organizacji światowego, najlepszego w historii, tournée. Chris wie, czemu nie jest już częścią Slipknot. Jesteśmy zawiedzeni, że wolał wskazywać palcem i wygłaszać roszczenia, zamiast zająć się tym, co ważne i wciąż być częścią Slipknot. Wolelibyśmy, żeby nie podążał obraną ścieżką, ale ewolucja jest nieodłącznym elementem życia.

Slipknot ogłosił, że jego nowa płyta ukaże się 9 sierpnia. Grupa będzie jedną z gwiazd Mystic Festival, który odbędzie się 25-26 czerwca w krakowskiej Tauron Arenie i otaczającym ją parku lotników. Wśród innych wykonawców wystąpią też Sabaton, Emperor, Soulfly, Trivium, Testament i In Flames.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Adam [78.11.***.***] dodano: 21.03.2019, 11:13 #1
ta sama historia co zawsze - sprytniejsi dymają mnie sprytnych i zarzucają im że psują "jedność" i działają na "szkodę" zespołu... smutne
Zobacz także
Pitbulek 6279V  
7

Ogłoszono pierwsze na świecie heavymetalowe miasto

rf | fot, RWhite | 16 kwietnia 2019
Pitbulek 2233V  
1

Corey Taylor (Slipknot) się zaręczył [FOTO]

rf | fot. Rebecca Davis | 8 kwietnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group