terazmuzyka.pl
Pitbulek 2456V  
rf | fot. Rebecca Davis | 8 kwietnia 2019
1

Corey Taylor (Slipknot) się zaręczył [FOTO]

Wokalista zespołów Slipknot i Stone Sour zaręczył się ze swoją dziewczyną. Para pochwaliła się tym w mediach społecznościowych.

Corey Taylor zaręczył się ze swoją dziewczyną Alicią Dove, która jest tancerką. Corey Taylor pochwalił się tym, publikując zdjęcie pierścionka zaręczynowego na Instagramie.

Slipknot z kolejnym raportem ze studia

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie pierścionka, wraz z podpisem Taylora:

L'adorilust. Forever. And Ever.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

L’adorilust. Forever. And Ever.

Post udostępniony przez Corey Taylor (@coreytaylor)

Z kolei Alicia opowiedziała w jakich okolicznościach doszło do oświadczyn:

Było to po śniadaniu, w domu. Schowałam salsę do lodówki, zamknęłam drzwi i on tam stał z pierścionkiem. Ukląkł na kolanie i razem się rozpłakaliśmy. W naszej kuchni. W naszych pidżamach. Było idealnie.

Para poznała się w okolicach 2010 roku na koncercie Slipknot. Alicia Dove była wtedy cheerleaderką i Corey Taylor załatwił jej oraz grupie jej przyjaciół wejście na koncert:

Byłam z dużą grupą przyjaciół. Poszliśmy podziękować mu za bilety. Uścisnął dłonie wszystkich z wyjątkiem mojej. Spojrzał mi prosto w oczy i się odwrócił. Pomyślałam wtedy, że Corey Taylor jest dziwny.

Zespół Slipknot pracuje nad nowym albumem, którego premiera zapowiedziana jest na 9 sierpnia 2019 roku. Ostatnio ze studia odezwał się DJ Sid Wilson.

Sid Wilson opublikował krótką wiadomość, w której powiedział:

Właśnie sobie odpoczywam. Jestem w trakcie sesji z zespołem Slipknot i nagrywam ostatnie partie. Koniec prac coraz bliżej. Bądźcie czujni.

Wcześniej grupa podzieliła się krótkim filmem, w którym Corey Taylor nagrywał ścieżki wokalne.

Pod koniec lipca Slipknot wyruszy w trasę Knotfest, która obejmie koncerty w Ameryce i grupie towarzyszyć będą zespoły Volbeat, Gojira i Behemoth.

A jeszcze wcześniej grupa będzie jedną z gwiazd Mystic Festival, który odbędzie się 25-26 czerwca w krakowskiej Tauron Arenie i otaczającym ją parku lotników. Wśród innych wykonawców wystąpią też Sabaton, Emperor, Soulfly, Trivium, Testament i In Flames.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
123 [83.20.***.***] dodano: 08.04.2019, 18:48 #1
O, jak miło :3
Zobacz także
Pitbulek 1185V  
0

Gwiazdy rocka żegnają Kobego Bryanta

rf | fot. Christopher Johnson | 27 stycznia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group