terazmuzyka.pl
Newsy 5609V  
rf | 27 czerwca 2019
15

Corey Taylor (Slipknot): Na ostatniej płycie Metalliki jest jeden z najlepszych utworów

Corey Taylor od dawna jest fanem Metalliki i ceni sobie ostatnie albumy zespołu. Twierdzi, że na ostatniej płycie grupy jest jeden z najlepszych utworów w jej dorobku.

Wokalista Slipknot i Stone Sour twierdzi, że uwielbia Metallicę, mimo że nie jest fanem jej wszystkich płyt, jednak docenia ostatnie nagrania zespołu.

Metallica wykonała przebój Iron Maiden [WIDEO]

W wywiadzie dla „Teraz RockaCorey Taylor przyznał, że na najnowszej płycie Metalliki znajduje się utwór, który należy do najlepszych w ich historii. O który chodzi?

Do dziś kocham Metallicę i jestem wielkim fanem ich ostatnich dwóch albumów. Uwielbiam „Death Magnetic” i uważam, że „Hardwired... To Self-Destruct” jest również bardzo dobry, ma wspaniałe utwory. „Moth Into Flame” jest jednym z najlepszych utworów, jakie kiedykolwiek napisali.

Cały wywiad z Coreyem Taylorem i więcej o najnowszej płycie Slipknota, „We Are Not Your Kind”, która ukaże się w sierpniu, a także o koncercie na Mystic Festival przeczytacie niedługo na łamach „Teraz Rocka”.

A czy Waszym zdaniem na ostatnich płytach Metalliki jest utwór, który należy do najlepszych w ich dorobku? Napiszcie w komentarzach.

Metallica już 21 sierpnia wystąpi na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Towarzyszyć jej będą zespoły Ghost i Bokassa.

Więcej o Metallice, jej dorobku i historii będziecie mogli przeczytać już niedługo w specjalnym wydaniu poświęconym temu zespołowi, które trafi do sprzedaży 18 lipca.

Komentarze (15)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Gregor [185.97.***.***] dodano: 27.06.2019, 20:57 #1
"Hardwired", moge go słuchać non stop i nigdy mi się nie znudzi
Nick [77.255.***.***] dodano: 27.06.2019, 23:53 #2
Ja akurat uwielbiam Metę za numery hardrockowe: Bleeding ME, 2x4, House od Jack Built, Prince Charming albo genialne covery Astronomy, Mercyful Fate.
Diz [89.71.***.***] dodano: 28.06.2019, 09:20 #3
On jest oczywiście tak dobry jak Slipklop czyli do d*py.
Pokaż odpowiedzi (5)
Wrabyl [178.216.***.***] dodano: 28.06.2019, 12:49 #9
Ciekawe czy napiszą jak żałosna była akustyka na festiwalu.
Nik [188.33.***.***] dodano: 28.06.2019, 12:57 #10
Hue hue hue deaf magnetic chyba.
Kambel79 [46.114.***.***] dodano: 28.06.2019, 13:33 #11
Jeśli dla Pana Corey'a jednym z najlepszych utworów Mety jest moth into flame, to już teraz wiadomo dlaczego slipknot i stone sour tak kiepsko brzmią. Osobiście nie mam nic do kawałka, porządne brzmienie, dobra perkusja oraz wokal, aczkolwiek osobiście z najnowszej płyty lubię "here comes revenge", ale jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje.
MichaŚ [83.29.***.***] dodano: 28.06.2019, 23:55 #12
Ja z tego albumu najbardziej lubię "Now that we're dead" i "Hardwired"
Emanuel Goldstein [188.146.***.***] dodano: 29.06.2019, 00:28 #13
Kiedy Lars Urlich w końcu nauczy się grać? Metalik już dawno powinna go wywalić i zatrudnić jakiegoś perkusistę który potrafi grać.
Sajmon [5.173.***.***] dodano: 29.06.2019, 18:41 #14
Suicide & Redemption jak na moje bardzo fajny kawałek z Death Magnetic. Biorąc pod uwagę ich dorobek płytowy, doświadczenie zauważam ciągle świeżość choć to już nie jest ta sama muzyka co z master of puppets. Pozdrowienia dla wszystkich fanów Metalliki. Tak wogole to Creeping death rządzi i cała płyta ...And Justice for All