terazmuzyka.pl
Newsy 1120V  
rf | 2 lutego 2018
2

Córka Kurta Cobaina śpiewa „Hallelujah” Leonarda Cohena [WIDEO]

Frances Bean Cobain podzieliła się przeróbką jednej z najbardziej znanych piosenek Leonarda Cohena.

Córka Kurta Cobaina i Courtney Love aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, lubi się też czasem pochwalić swoim talentem wokalnym.

Judas Priest udostępnia nowy utwór [AUDIO]

Frances Bean Cobain na swoim profilu Instagram opublikowała niedawno przeróbkę utworu „HallelujahLeonarda Cohena, znaną także z niezliczonych innych wersji. O tym, jak w tym klasycznym utworze wypadła córka Kurta Cobaina możecie przekonać się klikając w ten odnośnik.

Autobiografia Courney Love

Tymczasem matka Frances, Courtney Love, przygotowuje autobiografię, w której zamierza rozprawić się z kilkoma mitami, jakie narosły wokół jej osoby.

Wdowa po Kurcie Cobainie mówi w wywiadzie dla „Alternative Nation”:

Przez ostatnie 24 lata nazywano mnie morderczynią. To mocne. Nie mówiłam dużo na temat [Kurta]. Jest taką ikoną, że trzeba się z tym tematem obchodzić jak z jajkiem. Ale zamierzam opowiedzieć, co się stało, a ludziom może się to spodoba, a może nie. Mam to gdzieś. Naprawdę gdzieś.

Courtney Love zamierza też wyjawić parę sekretów kalifornijskich gwiazd. Zastrzega jednak, że nie wyda wszystkich sekretów.

Obracałam się zarówno w środowisku gwiazd Hollywood i rocka – rockowcy mają wszystko gdzieś. I tak o wszystkim już wiadomo. O kłótniach. O bójkach. O pieprzeniu.

Ale z gwiazdami Hollywood musisz obchodzić się ostrożnie. Nie zamierzam przemilczeć wszystkiego, jednak pewne sekrety zachowam.

Hollywood jest drastycznie inne od świata rocka. Z gwiazdami Hollywood trzeba uważać.

Courtney Love jednak zamierza chronić także i swoją prywatność. Artystka kilka miesięcy temu zmieniła ghostwritera jej książki, gdyż pierwszy za bardzo węszył w jej życiu prywatnym. „Chciał napisać o wszystkim” – przyznała Love.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
docent [195.150.***.***] dodano: 02.02.2018, 13:19 #1
Każda z chórzystek w moim kościele parafialnym ma lepszy głos i słuch...
Metatron [83.26.***.***] dodano: 02.02.2018, 21:34 #2
może i mają lepszy głos i słuch ale nie mają charyzmy,a w muzyce sam talent nie wystarczy,trzeba mieć jaja,i charyzmę żeby się przebić,lars ulrich jest tego dowodem,talentu nie ma ale ma charyzmę i jaja w tym biznesie,i dlatego się utrzymuje przez tyle lat na szczycie,nawet madonna, i można tak wymieniać,cobain też głosu nie miał.
Zobacz także
Newsy 704V  
7

Krzysztof Penderecki nie żyje

rf | fot. Akumiszcza | 29 marca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group