terazmuzyka.pl
Newsy 274V  
ag | 20 marca 2017
0

Counterfeit wydali swój pierwszy album

Angielscy punkrockowcy z Counterfeit wydali niedawno swój debiutancki album.

Zespół został założony przez Jamiego Campbella Bowera, który prócz bycia wokalistą oraz gitarzystą jest również aktorem. Od niedawna możemy się przekonać, że bardzo dobrze radzi on sobie w branży muzycznej.

Counterfeit wracają do Polski

Nowy krążek Counterfeit zatytułowany został „Together We Are Stronger”, a jego premiera miała miejsce 17 marca. Album oferuje nam sporą dawkę rockowego brzmienia oraz szczerych tekstów.

Jamie w trakcie tworzenia stracił bliską sobie osobę, co miało duży wpływ na jego prace nad albumem. W wywiadzie dla Kerrang! Magazine mówił:

Ostatnie sześć miesięcy było naprawdę ciężkie po tym, jak straciłem swojego bardzo bliskiego przyjaciela. Proces pisania piosenek stanowił dla mnie naukę, jak pozbywać się tego, co do tej pory stanowiło część mojego życia.

Artysta przyznaje, że cały czas jest przygotowany na to, że niektórzy ludzie mogą spisywać jego zespół na straty, nawet jeśli nie odsłuchali jeszcze żadnej piosenki. Otwarcie mówi, że nie przejmuje się tym zbytnio. Jego zdaniem nie jest to stratą dla zespołu, ale dla tych, którzy nie chcą słuchać tworzonej przez nich muzyki. 

Counterfeit wystąpili w Polsce niecały rok temu – koncert odbył się w Poznaniu, 14 czerwca. Nie poprzestali jednak na tym. 31 marca powracają do Polski z zamiarem zagrania w warszawskiej Proximie.

Na nowej płycie pojawiły się utwory takie jak: „Addiction”, „Washed Out” oraz „Enough”.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Koncert już wkrótce
  • Counterfeit
  • Data i miejsce koncertu: 31 marca 2017
    Warszawa, Proxima
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group