terazmuzyka.pl
Koncerty 213V  
mg | 10 września 2019
0

Counterfeit zagrają koncert w Polsce [DATA, BILETY]

Zespół Counterfeit będzie promował w Polsce swój nowy album, który już niebawem pojawi się na rynku. Koncert odbędzie się w Warszawie.

Grupa Counterfeit zapowiedziała koncert w Polsce. Zespół pojawi się w stołecznym klubie Progresja już 2 listopada tego roku. Bilety na występ trafiły już do sprzedaży i są dostępne za 90 zł.

Counterfeit jest angielskim zespołem łączącym klasyczny punk rock z nieco bardziej nowoczesnym i alternatywnym graniem. Choć istnieją ledwie od 2015 roku i na koncie mają dopiero jeden album studyjny, piątka chłopaków ma na tyle świeże a przy tym zakorzenione w klasyce pomysły na muzykę, że niemal szturmem przebijają się do europejskiego i światowego mainstreamu.

Chwytliwa przebojowość w zderzeniu z energią i agresją musi owocować wspaniałymi koncertami. Dokładnie tak jest w przypadku Counterfeit! Zespół wspaniale umie rozgrzać publiczność festiwalową, o czym doskonale mogli się przekonać uczestnicy Pol'and’Rock Festival z lat 2017 i 2018, gdzie chłopaki zagrali odpowiednio na małej oraz dużej scenie. Jednak prawdziwa energia i szaleństwo widoczna jest dopiero na klubowych koncertach, gdzie siłą napędową występu jest genialna forma muzyczna i ponadprzeciętny kontakt z publiką.

Debiutancka płyta Anglików ukazała się już 2 lata temu, więc jest duża szansa, że na warszawskim koncercie o za materiałem znanym z albumu i trzech EP usłyszymy jakiś nowy materiał, zapowiadający kolejne wydawnictwo. 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 356V  
0

System Of A Down zapowiada „wiele" koncertów w Europie

rf | fot. Frank Maddocks | 16 września 2019
Koncerty 303V  
0

Beirut odwołuje koncerty w Polsce

rf | fot. Olga Baczyńska | 10 września 2019
Koncerty 399V  
2

Łąki Łan ogłosił szczegóły jesiennej trasy

rf | fot. Adam Kliczek | 9 września 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group