terazmuzyka.pl
Koncerty 257V  
rf | 18 lipca 2018
1

Cydr Lubelski Spragnieni Lata w sobotę w Warszawie

21 lipca do Warszawy zawita trasa Cydr Lubelski Spragnieni Lata, w ramach której wystąpią Smolik//Kev Fox, Marcelina, Kasia Lins oraz grupa Bitamina.

Trasa Cydr Lubelski Spragnieni Lata odbywa się na przestrzeni lipca, sierpnia i września w pięciu miastach w Polsce. 21 lipca koncerty dotrą do Parku Sowińskiego w Warszawie. Wystąpią Smolik//Kev Fox, Marcelina, Kasia Lins oraz grupa Bitamina. Wstęp wolny.

Najbardziej dochodowe trasy 2018 roku

Tak o koncertach wypowiada się Robert Walewski, współtwórca trasy i brand manager Cydru Lubelskiego:

W Warszawie do grupy wyjątkowych artystów trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata dołączy Bitamina, grupa niezwykłych muzyków, którzy nie oglądają się na chwilowe mody i wciąż eksperymentują.

Ostatnia płyta zespołu, „Kawalerka”, szybko zdobyła serca słuchaczy i uznanie krytyki. W tym roku publiczność porwał najnowszy utwór Bitaminy pt. „Nikt”, nagrany z Dawidem Podsiadło. Zaprezentowany pod koniec czerwca teledysk do tej piosenki stał się hitem YouTube’a. Nakręcona w Gruzji produkcja w kilka dni przekroczyła milion wyświetleń.

O Bitaminie mówi także Tymon Tymański, dyrektor artystyczny trasy:

Szukając w muzyce ciągłych zaskoczeń i kreatywnego podejścia musieliśmy postawić na Bitaminę, która jest jednym z najbardziej oryginalnych projektów na polskiej scenie. To grupa utalentowanych i wszechstronnych artystów, omijających wydeptane ścieżki, cały czas szukająca nowych dróg i nie uznająca w swojej twórczości żadnych ograniczeń. Niewielu muzyków potrafi tak brawurowo łączyć alternatywę z przebojowością i sprawnie poruszać się między różnymi gatunkami. Idąc na koncert Bitaminy możemy być pewni, że nie będziemy się nudzić nawet przez sekundę, a opowiadane przez chłopaków historie zostaną z nami na długo.

Obok Bitaminy w amfiteatrze Parku Sowińskiego wystąpią Kasia Lins z materiałem z nowego krążka, Marcelina z melodyjnymi, popowymi piosenkami podrasowanymi elektronicznym brzmieniem oraz energetyczny, taneczny projekt duetu Smolik//Kev Fox.

Sobotni koncert rozpocznie się o godz. 18. Oprócz koncertów na uczestników czeka wiele innych atrakcji, w tym konkursy.

Oto pozostałe koncerty, które odbędą się w ramach trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata:

  • 21.07.2018 - WARSZAWA, Amfiteatr Wolskiego Centrum Kultury w Parku Sowińskiego
  • 04.08.2018 - GDAŃSK, Stocznia Gdańska
  • 11.08.2018 - POZNAŃ, Jezioro Maltańskie
  • 15.09.2018 - LUBLIN, Błonia pod Zamkiem Lubelskim
Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
sygiswult dodano: 18.07.2018, 12:31 #1
co to za durna moda na takie kapelusze? amisze czy co?
Zobacz także
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group