terazmuzyka.pl
Film / serial 516V  
rf | 27 grudnia 2018
0

„Czarne lustro” w pełnym metrażu już jutro! Sprawdź zwiastun [WIDEO]

28 grudnia na platformie Netflix będzie miał premierę pełnometrażowy film „Black Mirror: Bandersnatch”. Co tym razem przygotowali twórcy?

Poznaliśmy zwiastun filmu „Black Mirror: Bandersnatch”, stworzonego przez twórców serii „Czarne lustro”. Popularna seria Netflixa tym razem przybrała postać pełnometrażowego filmu. Jego zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

W rolach głównych pełnometrażowego „Czarnego lustra” zobaczymy Fionna Whiteheada, Willa Poultera i Asim Chaudhry. Bohater grany przez Whiteheada podejmuje pracę w firmie produkującej gry komputerowe, która ma ambicje stać się komputerowym odpowiednikiem Motown. Bohater bierze udział w produkcji gry na podstawie książki „Bandersnatch” jednak szybko przekonuje się, że za projektem czai się coś złego.

Chociaż Netflix tego nie potwierdził, krążą plotki, że film „Black Mirror: Bandersnatch” ma być interaktywny. Widz będzie mógł wybrać, jak potoczą się dalsze losy bohatera, a historia ma kilka zakończeń. Ponoć twórcy nakręcili aż pięć godzin materiału.

Czarne lustro” to seria niepowiązanych ze sobą etiud filmowych, pokazujących dystopijną przyszłość, w której maszyny przejmują kontrolę nad działalnością człowieka. Każdy z odcinków poświęcony jest jakiemuś konkretnemu zagadnieniu. Pierwszy sezon wyemitowany został w 2011 roku przez Channel 4, a od trzeciego sezonu serial produkowany jest przez Netflix. Do tej pory wyemitowano 19 odcinków podzielonych na cztery sezony.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
0

Luke Perry nie żyje

rf | fot. Gage Skidmore | 4 marca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group