terazmuzyka.pl
Na stronie 3294V  
mg | 26 marca 2017
0

Czarnogóra – Polska: Rockowi Biało-Czerwoni

Dziś niezwykle ważny dla naszych piłkarzy mecz z Czarnogórą. Jak się okazuje, nasze Orły mają z rockiem więcej wspólnego, niż się niektórym wydaje.

Od meczu z Czarnogórą zależy bardzo dużo, ponieważ nasza piłkarska reprezentacja – gdy zdobędzie trzy punkty – umocni się na pozycji lidera swojej grupy. A w takich okolicznościach o awans do Mistrzostw Świata powinno być stosunkowo łatwo. Jest jednak pewne „ale”. Czarnogórcy to niezwykle waleczni i silni piłkarze, którzy na swoim stadionie łatwo broni nie złożą.

AC/DC. Będzie płyta z Axlem Rose'em?

Co zatem muszą zrobić nasi piłkarze, żeby maksymalnie zmotywować się do tego trudnego meczu?

Odpowiedź jest jedna: muzyka!

Pełna koncentracja, słuchawki na uszach – taki widok piłkarzy przed meczem to nic nadzwyczajnego. Wielu jednak ciekawi, czego właściwie słuchają polscy piłkarze podczas oczekiwania na ważne spotkanie. Okazuje się, że najbardziej muzykę rockową ceni sobie nasz znakomity stoper, Kamil Glik.

Przyznał kiedyś, że najlepiej koncentruje się przed meczem słuchając AC/DC i ich niezapomnianego „Thunderstruck”. Do Kamila pasuje jeszcze jeden utwór z repertuaru Australijczyków – „Hard As Rock”, ponieważ dzisiaj zdecydowanie musi być „twardy jak skała”.

Przy okazji niedawnego Euro nasi piłkarze stosunkowo chętnie opowiadali o swoich muzycznych wyborach przed ważnymi meczami. Wielu stawia na muzykę popularną i rap, ale warto wspomnieć, że Wojtek Szczęsny wskazał utwór „Bella” z repertuary Carlosa Santany, natomiast Łukasz Fabiański niezwykle ceni „Hymn For The Weekend” Coldplay.

Podstawowe pytanie brzmi jednak, czy Biało-Czerwoni będą mogli po dzisiejszym meczu z dumą zanucić „We Are The Champions”? Przekonamy się już na kilkanaście minut przed godziną 23, gdy zakończy się mecz w Czarnogórze.

Jaki wynik obstawiacie? 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Na stronie 692V  
0

Dolina Charlotty: Razem przetrwamy

mg | 28 kwietnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group