terazmuzyka.pl
Teraz Rock 2116V  
mg | 27 maja 2018
25

Czerwcowy „Teraz Rock” od środy w sprzedaży [ZAPOWIEDŹ]

Carlos Santana, Paweł Małaszyński, A Perfect Circle, King Crimson, Metallica – to tylko niektórzy bohaterowie nowego wydania naszego miesięcznika, które trafi do sprzedaży w najbliższą środę.

Zespół A Perfect Circle nie tylko opublikował w ubiegłym miesiącu album „Eat the Elephant”, ale również zapowiedział europejską trasę koncertową, która obejmowała będzie jeden koncert w Polsce – odbędzie się on w połowie grudnia w Krakowie. W tych okolicznościach 10-stronicowa wkładka, którą znajdziecie w czerwcowym „Teraz Rocku”, a która dotyczyła będzie właśnie A Perfect Circle, jest wyborem w pełni uzasadnionym. Historia zespołu, ciekawostki, recenzje wszystkich wydawnictw i wiele więcej – gratka dla fanów formacji!

Iron Maiden rozpoczęli trasę Legacy Of The Beast

Kolejnym bohaterem nowego numeru, o którym zdecydowanie warto wspomnieć jest Paweł Małaszyński, który został kolejnym już bohaterem rubryki „Strip-tease”. Oznacza to, że odpowiedział on na zadane przez Was pytania, w których mogliście poruszyć dowolny temat i chętnie z tej możliwości korzystaliście. Aktor i wokalista Cochise musiał zmierzyć się z wieloma trudnymi pytaniami i niekiedy był rozbrajająco szczery. To pozycja obowiązkowa czerwcowego „Teraz Rocka”.

Wśród przepytanych przez nas muzyków znaleźli się chociażby Carlos Santana, Arek Jakubik, Przemek Myszor z Myslovitz, Jean-Jacques Burnel z The Stranglers, Tony Levin z King Crimson czy Mariusz Duda z Lunatic Soul. Artykuły natomiast poświęciliśmy kilku wybitnym wykonawcom – zespołom Dżem, Metallica, Guns N’ RosesObywatelowi G.C., a także Jarosławowi Kisińskiemu.

Powoli zbliża się okres największych imprez i najciekawszych festiwali, ale już w czerwcowym numerze znajdziecie sporo ciekawych relacji. Nasi dziennikarze pojawili się chociażby na festiwalu Zew się budzi, obejrzeli występy legendarnych Fisha, Midge'a Ure’a, Steve’a Rothery’ego czy Ritchiego Blackmore’a wraz z zespołem Rainbow.

Czerwcowy „Teraz Rock” trafi do sprzedaży w najbliższą środę, 30 maja. Będzie dostępny w kioskach w całej Polsce, naszym sklepie internetowym i e-Kiosku. Poznacie go po okładce, która widnieje poniżej:

Komentarze (25)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
deFranco dodano: 27.05.2018, 17:32 #1
Idąc tropem powyższego rozumowania, wkładka
o każdym zespole wydającym nowy album jest uzasadniona.
Łapy opadają.
Do tego Metallica. Mam nadzieję, że to jakiś pokaźny
tekst z faktografią i omówieniem twórczości,
bo chętnie dowiem się czegoś więcej na temat tego
bliżej mi nieznanego zespołu.
W końcu odmiana, bo w kółko tylko Annihilator, Overkill,
Sodom, Destruction, Exciter, Dark Angel . . . ileż można ?!
Pokaż odpowiedzi (5)
Scheisskopf dodano: 27.05.2018, 20:17 #7
Spodziewałem się, że dopiero po wydaniu nowego albumu Tool zaprezentujecie wkładkę o roboczym tytule Jamesa Maynarda Keenana życie i twórczość (co by nie narażać się na zarzut powtarzania wkładki o Tool), ale widocznie uznaliście, że ta płyta to nadal palcem na wodzie pisana i nie ma na co czekać...

Samą wkładkę ocenię dopiero wtedy, jak zobaczę i przeczytam. Ta z Metalliką sprzed dwóch miesięcy, której do szczęścia nie potrzebowałem, okazała się bowiem ciekawa i wartościowa, mimo że temat wałkowany wcześniej wiele razy, natomiast ta ze Smashing Pumpkins, na którą czekałem od dawna, była niestety nudna jak flaki z olejem lub jak sprawozdanie z zebrania partyjnego. Została w całości przygotowana przez panów Filipowskiego, Babulę i Kirmucia, i niestety żaden z nich nie wykazał się jakimiś oryginalnymi spostrzeżeniami dotyczącymi muzyki Pumpkins, zadowalając się banałami nie wnoszącymi nic nowego do znanego od dawna obrazu zespołu. W każdym razie ja czytając tamtą wkładkę byłem bardzo rozczarowany. Może tym razem będzie lepiej.
Antyfan1906 [188.146.***.***] dodano: 28.05.2018, 03:04 #8
Po ostatnich zmianach proponuje jeszcze jedna na zmiane nazwy pisma " tylko Metallica"
Nie wiem czy redakcja czyta komentarze ale jesli tak to czy nie widza ze starzy bywalcy i czytelnicy mają DOŚĆ!!!! Powoli?????
Rozgoryczony delikatnie mówiąc [79.185.***.***] dodano: 28.05.2018, 08:47 #9
To gówniane pisemko zmieni niedługo nazwę na teraz muzyka tak jak ten portal..Będą pisać tak jak tu o hip hopie, popie i innym szajsie..Będą to robić dlatego że w innym wypadku szczeniackie pseudo rockowe gimbusy tego nie kupią..Ale one i tak nie kupią bo modniejsze i fajniejsze jest przeglądanie teraz szamba w srajfonie..To jest oczywisty chwyt na kasę i policzek dla starych czytelników..Zapomnijcie już wszyscy o piśmie jakie znaliśmy,kupowaliście i szanowaliśmy..Amen
Pokaż odpowiedzi (9)
bbfan [94.254.***.***] dodano: 28.05.2018, 16:51 #19
Czy pewne zespoły dla was nie istnieją? Przeczytałbym cos o Stone Sour, Backyard Babies, Danko Jones, Temperance Movement, Richie Kotzen w lipcu gra w Polsce...
Wierny czytelnik TR KS [83.9.***.***] dodano: 28.05.2018, 19:31 #20
Na Tylko Rock byłem za młody, z kolei Teraz Rocka czytam od początku. Metallica to jeden z najważniejszych zespołów, ale to nie znaczy że trzeba (mniej lub więcej) o nich pisać praktycznie co miesiąc.
Zawsze z ciekawością czekam i czytam Wasze świetne recenzje (dużo muzyki Wam zawdzięczam), relacje z koncertów i profesjonalne wywiady. Mrugnięcie
Martwi mnie to przeładowanie Metallika i niektórymi innymi zespołami, ale cóż nie trzeba kupować każdego numeru...
Niemniej co miesiąc czekam i będę czekał na kolejne numery. Mrugnięcie
Pan J. [176.96.***.***] dodano: 28.05.2018, 22:37 #21
Jakieś plany na wkładkę o DragonForce? Słucham od 2 tyg. i muszę uznać że jest to wybitna grupa. Nawet zakupiłem ich koszulkę.
PS. W ogóle w Teraz Rocku coś mało o zespołach powermetalowych.
lucek [109.173.***.***] dodano: 29.05.2018, 01:09 #22
Drodzy Panowie z Teraz Rocka, jeśli pisanie o Metallice, Kaziku i Guns N'Roses nie załamuje Waszej sprzedaży, to ciągnijcie ten wózek i powodzenia życzę, ja jednak zacznę ponownie kupować Wasze pismo (do którego mam wgląd za sprawą kupującego znajomego), gdy zaczniecie dostrzegać przynajmniej połowę rockowych zjawisk, o których pisuje choćby taki Classic Rock. Może warto czasem poszukać ciekawych płyt także poza krajową dystrybucją? Tym bardziej, że u nas coraz mniej niemainstreamowych płyt na sklepowych półkach. Oczywiście nie mam na myśli topowej trzydziestki, o którą dbają Sony Music, Warner czy Universal. Mniejsze labele także wydają mnóstwo fantastycznej muzyki, z tuzinami sprawnych wykonawców, o których u Was cisza, jak po śmierci organisty. I jeszcze jedno, nie żebym czepiał się Waszego skromnego kolegium redakcyjnego, ale wpuśćcie trochę świeżego powietrza, nowych nazwisk, wschodzących autorytetów, itp... bo wszystko nieprzerwanie takie samo, bez zaskoczeń, spontaniczności... Nie piszę, by dokopać, to tylko moje skromne spostrzeżenie, a także kilku kompanów, którzy także przestali pismo kupować, choć jak ja, także okazjonalnie mają do niego dostęp, by nie być posądzonym o argumenty bez pokrycia.
Powszechna prostytucja [5.172.***.***] dodano: 29.05.2018, 14:44 #23
Dawno tu nie byłem i przyznam, że przeżyłem szok!
"Wszystko, co warto wiedzieć o muzyce - pop, rock, hip hop, metal, dance, jazz, house!"
Jak można się tak skur...?!

Ps. A gdzie disco-polo?
Pokaż odpowiedzi (1)
Xyz [94.254.***.***] dodano: 01.06.2018, 18:20 #25
Może jakaś wkładka o Nine Inch Nails w przyszłości?
Komentarze (25 opinii) Skomentuj
Zobacz także
Teraz Rock 8330V  
0

Kortez: Możesz na mój koncert przyjść i sobie popłakać [TYLKO U NAS]

mg | fot. Bartosz Kowal/Jazzboy | 27 lutego 2019
Teraz Rock 2182V  
11

Perfect – co dalej z legendarnym zespołem? [TYLKO U NAS]

mg | fot. DrabikPany | 22 lutego 2019
Teraz Rock 1311V  
5

Nocny Kochanek: Jak radzimy sobie z internetowym hejtem [TYLKO U NAS]

mg | fot. Wacław Szacyło | 13 lutego 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group