terazmuzyka.pl
Newsy 8508V  
rf | 13 października 2017
8

Decapitated. Wszyscy czterej członkowie oskarżeni o gwałt

Wszyscy czterej członkowie Decapitated zostali oskarżeni o gwałt.

Czterej członkowie Decapitated, którzy zostali aresztowani miesiąc temu i byli podejrzani o gwałt na jednej z fanek, zostali oficjalnie oskarżeni w stanie Waszyngton.

Helloween publikuje nowy utwór

Jak podaje portal „The Spokesman-Review” Rafałowi P. i Wacławowi K. postawiony został zarzut gwałtu drugiego stopnia, podczas gdy Michałowi Ł. i Hubertowi W. zarzut gwałtu trzeciego stopnia.

Cała czwórka została aresztowana 9 września 2017 roku po koncercie w Santa Ana w Kalifornii pod zarzutem uprowadzenia i zbiorowego gwałtu na jednej z fanek, do których miało dojść 31 sierpnia tego roku w mieście Spokane.

Kilka tygodni temu grupa Decapitated opublikowała na swoim profilu Facebook oficjalne oświadczenie:

Nie jesteśmy może idealnymi ludźmi, ale nie jesteśmy porywaczami, gwałcicielami ani kryminalistami. W związku z tym stanowczo zaprzeczamy zarzutom, jakie zostały nam postawione.

Prosimy wszystkich, żeby powstrzymali się z osądami, gdyż oskarżenie nie zostało jeszcze wniesione. Pełne zeznania i dowody zostaną przedstawione w odpowiednim czasie, wierzymy w sprawiedliwy proces.

Jako że nie wiemy, ile czasu zajmą procedury sądowe, z szacunku do fanów i promotorów, w związku z powagą zarzutów, odwołujemy wszystkie zaplanowane koncerty.

Nasze media społecznościowe zostały tymczasowo dezaktywowane, gdyż służyły jako platforma dla szkalujących i złośliwych treści. Chcemy zaznaczyć, że oświadczenia w opublikowanym raporcie policyjnym zostały złożone przed naszym aresztowaniem. W tamtej chwili żaden z członków zespołu nie był świadomy, że został wydany nakaz aresztowania.

Kobieta twierdzi, że udała się wraz z koleżanką do autokaru Decapitated, gdzie jeden z muzyków zaczął ją obmacywać. Kobiety chciały opuścić autokar, wcześniej jedna z nich udała się do łazienki. Tam naszedł ją wokalista zespołu i zaczął rozbierać, powiedział jej, że jej przyjaciółka już wyszła. Kobieta próbowała odepchnąć muzyka, ale ten chwycił ją za rękę i obrócił w stronę lustra. Zeznała, że widziała jak gwałcą ją jeden po drugim.

Drugą z kobieta widziała, co dzieje się w łazience. Z jej relacji wynika, że jeden z muzyków zasugerował jej seks oralny, na co ona kopnęła go w kroczę i uciekła. Po opuszczenia busa weszła do samochodu i odjechała, niedługo później została zatrzymana przez policję za jazdę pod wpływem alkoholu.

Jednak jeden ze świadków, który pracował w klubie The Pin, w którym odbył się koncert, twierdzi że po koncercie, a przed wizytą w autokarze, obie kobiety obmacywały wokalistę i jednego z muzyków Decapitated po plecach, bokach i klatkach piersiowych do tego stopnia, że mężczyźni poprosili ochronę, by usunęła je z klubu.

Komentarze (8)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Medium [83.26.***.***] dodano: 13.10.2017, 13:32 #1
aż miło HA!!!
Mom [88.199.***.***] dodano: 13.10.2017, 14:01 #2
No to nieźle pozamiatane.
jerry.pl dodano: 13.10.2017, 15:17 #3
Gwałt drugiego i trzeciego stopnia? Co to jest haha, drugiego i trzeciego stopnia to mogą być oparzenia. Morderstwa też tam stopniują??
Pokaż odpowiedzi (1)
ulala [89.64.***.***] dodano: 13.10.2017, 16:01 #5
Jakiś zart, napalone groopie moga sobie ot tak usidlic w usa czterech chlopa, a wy robicie sobie jaja? pomyslcie o innych zespolach, ktore beda na to narazone. lepiej w ogole tam sie z babami nie zadawac, drodzy panowie...
Marcin [130.255.***.***] dodano: 13.10.2017, 18:58 #6
Jest oficjalne oświadczenie zespołu na fb.
xce [82.95.***.***] dodano: 13.10.2017, 20:01 #7
Co tam się dzieje! Cały czas wierze w Decapitated, ogarną to.
Daga [84.24.***.***] dodano: 13.10.2017, 21:22 #8
WSTYD PANOWIE....ZAJEBISTY WSTYD!
Komentarze (8 opinii) Skomentuj
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group