terazmuzyka.pl
Newsy 1567V  
rf | 10 lipca 2018
2

Członkowie System Of A Down pracują razem w studiu

Członkowie System Of A Down znaleźli się w studiu, gdzie pracują nad „wspaniałymi pomysłami na piosenki”. Co to może oznaczać?

Perkusista System Of A Down John Dolmayan i basista Shavo Odadjian w weekend spędzili razem czas w studiu, o czym poinformowali na swoich mediach społecznościowych. Napisali też, że powstają nowe piosenki.

Daron Malakian nie pozostawia złudzeń co do przyszłości SOAD

John Dolmayan opublikował zdjęcie Shavo, grającego na gitarze i podpisał je słowami:

Wspaniałe pomysły na piosenki wypływają od tego utalentowanego kompozytora. Więcej informacji wkrótce.

 

Great song ideas flowing from a very strong song writer . Stay tuned @shavoodadjian

Post udostępniony przez John Dolmayan (@johndolmayan_)

Czy dwaj muzycy rozpoczęli nagrania nowego albumu System Of A Down? Taka wersja jest bardzo mało prawdopodobna, zwłaszcza po ostatnich wypowiedziach Serja Tankiana i Darona Malakiana.

Gitarzysta, który właśnie przygotowuje się do premiery drugiego albumu zespołu Scars On Broadway, zapytany, co z System Of A Down, odpowiedział:

Gramy koncerty. Mamy zabukowane pięć występów na październik. Na festiwalu w Meksyku pierwszego dnia zagram z Systemem a drugiego ze Scars. Oba zespoły współistnieją, ale komponuję tylko dla Scars. Z Systemem gramy stare kawałki z pięciu naszych płyt, ale jeśli chodzi o nagranie nowego albumu to nie potrafimy dojść do porozumienia.

Nie mam z tym problemu, frustrujące było tylko to, że musiałem czekać tyle lat, by wydać te piosenki. Nie planujemy nowego albumu System Of A Down. Nie mogę nikogo za to winić. Niektórzy członkowie zespołu mają żony i dzieci, ja nie mam ani żony, ani dzieci. Ludziom z biegiem czasu zmieniają się priorytety.

Mówię ludziom, żeby słuchali muzyki nie zwracając uwagi na etykiety. Te same piosenki nagrałbym prawdopodobnie dla System Of A Down. Nowe piosenki Scars On Broadway nie będą odległe temu, co znalazłoby się na nowej płycie Systemu.

Album „DictatorScars On Broadway ukaże się 20 lipca.

O wydaniu solo piosenek przygotowanych z myślą o System Of A Down poinformował także wokalista Serj Tankian:

Mam pięć rockowych piosenek, które napisałem z zamiarem umieszczenia na płycie SOAD, ale wygląda na to, że ona nie dojdzie do skutku, więc dokończę je i wydam na solowej płycie EP, albo na ścieżce dźwiękowej do mojego filmu, gdyż są ze sobą powiązane.

Możliwe więc, że Shavo i John, widząc, że nie ma szans na nową płytę SOAD postanowili nagrać coś razem pod innym szyldem. Czekamy na rozwój wydarzeń.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Wielebny Roman Niewiara [93.179.***.***] dodano: 10.07.2018, 12:47 #1
Telenowela jak w TOOL. "Nagrywamy album". 5 dni później: "Nie ma szans na nowy album". A po tygodniu:"Nagramy nowy album". Itd...
Arof [91.231.***.***] dodano: 10.07.2018, 20:59 #2
Ze słów Tankiana i Malakiana wnioskowałem, że wina leży po stronie sekcji rytmicznej, a tu się okazuje, że oni nagrywają. Ciężki przypadek....
Zobacz także
Newsy 641V  
0

Korn zagra z byłym perkusistą?

rf | 22 lutego 2019
Newsy 218V  
0

Trasa hologramu Amy Winehouse przełożona

rf | fot. Rama | 21 lutego 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group