terazmuzyka.pl
Newsy 2140V  
rf | 24 marca 2020
2

Członkowie Testament, Death Angel i Exodus chorują po europejskiej trasie

Zespoły Testament, Death Angel i Exodus niedawno wróciły z europejskiej trasy. Wkrótce po jej zakończeniu niektórzy wykazali objawy infekcji koronawirusem.

Jak informuje wokalista Exodus, Steve „Zetro” Souza, u niektórych z członków Testament, Exodus i Death Angel a także ich ekip technicznych, zdiagnozowano infekcję koronawirusem. Inni wykazują objawy infekcji. W najcięższym stanie jest perkusista Death Angel, Will Carroll, który znajduje się na oddziale intensywnej terapii. Zespoły niedawno zakończyły wspólną trasę koncertową po Europie.

W specjalnym podcaście Zetro mówi:

Spotykaliśmy się z fanami, z różnymi ludźmi, korzystaliśmy z tych samych urządzeń, z tego samego cateringu i ciągle przebywaliśmy w swoim towarzystwie. Nic dziwnego, że tyle osób to złapało.

Jedyną osobą z naszego zespołu, która jest chora to Gary Holt. Wykazuje objawy zarażenia wirusem. Poddał się testom, ale jeszcze nie ma wyników. Rozmawiałem z nim dziś rano i mówi, że czuje się lepiej.

Chuck Billy i jego żona poinformowali wczoraj, że są zakażeni. Zdaje się, że dwóch technicznych z ich obozu też jest chorych.

Nie wiem, czy wynik testu Willa jest pozytywny. Will Carroll jest ciężko chory. Leży teraz na oddziale intensywnej terapii. Słyszałem, że ma się lepiej, ale nie znam szczegółów.

Osobiście czuję się świetnie. Jeśli jestem chory, nie mam żadnych objawów. Sypiam dobrze. Jestem silny jak wół.

Trasa koncertowa zespołów Testament, Death Angel i Exodus objęła także Polskę. Zespoły wystąpiły 19 lutego we Wrocławiu.


REKLAMA

Kilka dni temu informowaliśmy, że w związku z epidemią koronawirusa i z powodu utrudnień logistycznych kwietniowy „Teraz Rock” ukaże się z tygodniowym opóźnieniem – dokładnie 1 kwietnia. Wówczas uruchomiliśmy przedsprzedaż najnowszego numeru naszego pisma [KUP TERAZ].

Zaznaczamy, że w obecnej sytuacji zamówienie on-line jest najbezpieczniejszą i najpewniejszą formą otrzymania najnowszego numeru „Teraz Rocka” prosto do domu. Przyświeca nam hasło #ZostańWDomu.

Jednocześnie zaznaczamy, że wysyłka kwietniowego „Teraz Rocka” zamówionego w przedsprzedaży rozpocznie się 31 marca, a o kolejności decydować będzie termin zamówienia.

#ZostańWDomu – kupuj on-line

Zachęcamy do wykupienia rocznej prenumeraty naszego miesięcznika za 105 złotych [ZAMÓW TERAZ]

lub rocznej prenumeraty wraz z „Wydaniem Specjalnym” za 119 złotych [ZAMÓW TERAZ]

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
JP3 [31.178.***.***] dodano: 24.03.2020, 14:32 #1
to Ci co byli we Wrocławiu na mit and grit maja już ciepło w gaciach !!!
no discopolo [89.64.***.***] dodano: 24.03.2020, 16:04 #2
jp3 nie sr.j w gacie, we wrocku byli 19 luty potem byli; niemcy, francja , hiszpania
Zobacz także
Newsy 227V  
Newsy 739V  
2

Joey Image (Misfits) nie żyje

rf | fot. Zzz1213 | 2 czerwca 2020
Newsy 542V  
4

Edyta Bartosiewicz w nowej piosence znanych amerykańskich raperów [AUDIO]

rf | fot. Wojtek Dobrogojski/rockmetal.pl | 1 czerwca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group