terazmuzyka.pl
Film / serial 451V  
mg | 15 maja 2020
3

„Człowiek z blizną” doczeka się rebootu. Znamy pierwsze szczegóły

Powstanie kolejna wersja filmu „Człowiek z blizną”. Wiemy już, kto zajmie się przygotowaniem scenariusza oraz reżyserią.

Universal Pictures rozpoczął przygotowania do stworzenia nowej odsłony filmu „Człowiek z bilzną”. Oryginalnie produkcja powstała w 1932 roku, a wyreżyserował ją Howard Hawkins. Formułę odświeżył Brian De Palma w 1983 roku i jego wersja uważana jest po dziś dzień za kultową. W roli głównej zagrał Al Pacino.

Uznano, że to doskonały moment, żeby przygotować kolejny reboot „Człowieka z blizną”. Jak donoszą amerykańskie media, za reżyserię odpowiedzialny ma być Luca Guadagnino („Tamte dni, tamte noce”, „Suspiria”). Scenariusz przygotują natomiast bracia Coen („Fargo”, „To nie jest kraj dla starych ludzi”, „Big Lebowski”). Produkcją zajmie się Dylan Clark.

Nie wiadomo, kiedy nowy „Człowiek z blizną” trafi do kin.

Oryginalna wersja „Człowieka z blizną” ukazała się w 1932 roku w reżyserii Howarda Hawksa. Oparta była ona na powieści Armitage’a Traila z 1929 roku pod tym samym tytułem, zainspirowaną losami gangstera Ala Capone. Słynniejsza jest jednak wersja z 1983 roku w reżyserii Biana De Palmy, ze scenariuszem Olivera Stone’a i z Alem Pacino w roli głównej.

Akcja filmu śledziła losy kubańskiego imigranta, Tony’ego Montany, który budował swoje gangsterskie imperium w Miami. Najnowsza wersja ma być osadzona we współczesnych czasach, w Los Angeles. Prace nad nią rozpoczęły się już w 2011 roku, a scenariusz nabierał stopniowo kształtu, przechodząc przez ręce kolejnych twórców. 


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
KubaL [89.25.***.***] dodano: 15.05.2020, 11:39 #1
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Krasnal Adamu dodano: 15.05.2020, 20:45 #2
Reboot, a nie remake? To to jakaś seria była albo ma być?
Paweł K. [156.17.***.***] dodano: 02.06.2020, 09:17 #3
Tego acydzieła nie można tak po prostu zrobić jeszcze raz.
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group