terazmuzyka.pl
Newsy 867V  
szy | 13 lipca 2018
0

Damon Albarn o stanie zdrowia rapera, który spadł ze sceny na koncercie Gorillaz

Lider najpopularniejszej animowanej formacji na świecie, w najnowszym wywiadzie, wypowiedział się na temat stanu zdrowia rapera Del The Funky Homosapien, który kilka dni temu - podczas koncertu Gorillaz - spadł nieszczęśliwie ze sceny. 

7 lipca grupa Gorillaz zagrała na słynnym festiwalu Roskilde. Tak jak podczas poprzednich koncertów, koncertowy set zamykała kompozycja „Clint Eastwood”, w którym gościnnie na scenie udziela się Del The Funky Homosapien. Damon Albarn i spółka musieli skrócić swój występ, ponieważ raper... spadł ze sceny. Jaki jest obecnie jego stan zdrowia?

Damon Albarn ostrzegał Paula McCartneya przed współpracą z Kanye Westem

Artysta szybko na swoim oficjalnym koncie na Twitterze napisał, że wszystko jest w porządku. I dodał, że nie może doczekać się powrotu na scenę. Trochę jednak mu to zajmie. Albarn, w wywiadzie na antenie Beats 1, powiedział:

Del wciąż jest w szpitalu w Roskilde. Ma złamanych siedem żeber, przebite jedno płuco oraz uszkodzone drugie. Wszystko będzie dobrze. To był tylko upadek ze sceny. Sam kilkukrotnie tego doświadczyłem, również z większej wysokości [1,6 metra miała ta w Roskilde - przyp. szy]. miałem sporo szczęścia.

Damon Albarn dodał także:

Kiedy spadł, popatrzyłem na niego na zasadzie: „chodź, wstawaj, tam jest 80 tysięcy ludzi, musimy całość dokończyć”. Chciałem dokończyć utwór, być w porządku. Ale z nim serio nie było dobrze. To okropne, nie mogę w to uwierzyć. Wciąż odtwarzam tą sytuację w swojej głowie.

Przypomnijmy: animowana formacja była jednym z headlinerów tegorocznej edycji festiwalu Open’er, który odbył się w Gdyni - grupa wystąpiła w piątek, 6 lipca. Relacje znajdziecie w sierpniowym numerze „Teraz Rocka”, który do sprzedaży trafi 25 lipca.

Gorillaz to wirtualny zespół stworzony przez - wspomnianego już wyżej lidera grupy Blur oraz rysownika Jamiego Hewletta w 1998 roku. W swojej twórczości mieszają rock, hip-hop z m.in. elektroniką. Do tej pory wydali sześć studyjnych krążków, ich dyskografię zamyka album „The Now Now”, który trafił na sklepowe półki 29 czerwca

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 716V  
0

FBI zbada sprawę Ryana Adamsa. Artysta ma poważne problemy

rf | fot. 6tee-zeven | 16 lutego 2019
Newsy 554V  
Newsy 422V  
0

Syn Chestera Benningtona dołączył do zespołu ojca

rf | fot. User:Gansb | 14 lutego 2019
Newsy 571V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group