terazmuzyka.pl
Newsy 429V  
ag | 19 kwietnia 2017
0

Danny Worsnop (Asking Alexandria) odpowiada na zarzuty fanki

Niedawno w sieci pojawił się wpis jednej z fanek Danny'ego Worsnopa oceniający negatywnie postawę wokalisty. Muzyk zareagował.

Jessica Bruce po koncercie formacji, w którym uczestniczyła, opublikowała w internecie notkę zawierającą opis sytuacji jaka jej zdaniem miała miejsce, gdy spotkała Danny'ego Worsnopa

Danny Worsnop nie chce wracać na stałe do Asking Alexandria

Fanka twierdzi, że spędziła kilka godzin oczekując na spotkanie z jej największym idolem, a gdy w końcu miała okazję go uściskać, otrzymała jedynie rozczarowujący komentarz. Zacytowała rzekome słowa Worsnopa, jakie miały paść zaraz po jej pytaniu o możliwość uściskania go: 

Nie mam czasu na taki chłam.

Fanka dodała, że wokalista odepchnął jej przyjaciela, gdy chciał się przecisnąć między nimi. 

Prócz tego Jessica spostrzegła w tłumie zapłakaną fankę, która czekała w kolejce, aby spotkać się na żywo z piosenkarzem, ten jednak nie był tym zainteresowany i jedynie dał znak pozostałym członkom zespołu, że nadszedł czas aby się zbierać. 

W dalszej części jej zwierzeń pisze, że Ben Bruce, będący gitarzystą w zespole, na sam koniec wrócił, aby uściskać jej przyjaciela. Worsnop miał go podobno odciągnąć od grupki fanów, a Bruce przepraszając wyszedł za piosenkarzem. 

Worsnop w swojej odpowiedzi na post fanki zaprzeczył nazywając niektóre opisy zwykłymi pomówieniami. Przyznał się jednak, że nie wyraził zgody na uścisk, ale nie potwierdził, że faktycznie powiedział to, co sugeruje Jessica.

Przepraszam, ale uważam, że się przesłyszeliście. Podczas spotkania powiedziałem „przepraszam, nie mam teraz czasu". W dodatku potrząsnąłem tylko dłoń, nie odpychając nikogo.

My apologies, but your friend misheard. I said "sorry, I don't have time right now" as I had a meeting. I also shook her hand, not pushed. https://t.co/dxM5wBDAn2

— Danny Worsnop (@dannyworsnop) 15 kwietnia 2017

Wokalista dodatkowo mówi o tym, że wcale nie musiał wychodzić do fanów, ale zrobił to by upewnić się, że posiadają oni wszyscy autografy na zakupionych plakatach.

Furthermore, I wasn't supposed to be at that signing at all, but went anyway to make sure people got their posters signed. https://t.co/dxM5wBDAn2

— Danny Worsnop (@dannyworsnop) 15 kwietnia 2017

Na swoim koncie na Twitterze pisze również:

Nie chcę wszczynać wojny, tylko poprawić błędne informacje. Moje przeprosiny za bycie niezrozumiałym są szczere.

Po wszystkich komentarzach Worsnopa jakie pojawiły się na jego oficjalnym profilu, Jessica napisała:

Nie jestem dzieckiem, mam 21 lat i przybyłam tam, aby spotkać się z Asking Alexandria. Stałam metr od niego, nie piszę tego dlatego, że mnie nie przytulił... Nie przesłyszałam się, powiedział  „nie mam czasu na taki chłam”, nie zrozumiałam go źle.

Jessica dodatkowo zaznacza, że mogłaby nie uwierzyć, gdyby była na miejscu innych fanów, którzy nie byli świadkami całego zajścia. Jednakże oznajmia bez skrępowania, że nigdy nie kłamie.

@tuba_cuba @UnagiSnow @dannyworsnop I didn't misheard him, he said no time for such shit and I didn't get it wrong. Wouldn't believe it too, when I was you.. but I'd never lie.

— Jessica Bruce (@exrth_wxlker) 15 kwietnia 2017

Asking Alexandria obecnie odbywa swoją trasę koncertową po Rosji. Po jej zakończeniu formacja robi sobie przerwę do czerwca, kiedy to zagrają na Scars and Stripes Festival w Las Vegas.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group