terazmuzyka.pl
Film / serial 216V  
mg | 26 maja 2020
1

„Dark”. Pokazano zapowiedź i potwierdzono datę premiery 3. sezonu [WIDEO]

Jeden z najlepszych i najwyżej ocenianych seriali Netfliksa powraca! Właśnie w sieci pojawiła się zapowiedź trzeciej odsłony serialu „Dark”.

Finałowy, trzeci sezon „Dark” zadebiutuje na Netfliksie już 27 czerwca. Jeden z najpopularniejszych seriali platformy doczeka się wielkiego zakończenia historii, którą mamy okazję śledzić od 2017 roku. Przez ten czas produkcja zyskała ogromną rzeszą fanów i zebrała znakomite recenzje.

Netflix podał nie tylko datę premiery 3. sezonu, ale również zaprezentował jego filmową zapowiedź:

„Dark” to niemiecka produkcja, która łączy w sobie elementy dreszczowca i Sci-Fi.  W serialu grają między innymi Oliver Masucci, Karoline Eichhorn, Jördis Triebel czy Louis Hofmann. 2. sezon zadebiutował na platformie Netflix 21 czerwca 2019 roku.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Gargamel [89.204.***.***] dodano: 27.05.2020, 19:19 #1
Świetny serial, czekam z niecierpliwością...
Zobacz także
0

Jared Leto wystąpi w nowej części filmu „Tron”

rf | fot. Nicolas Genin | 9 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group