terazmuzyka.pl
Newsy 2879V  
rf | fot. Bartek Koziczyński | 7 lipca 2018
3

Daron Malakian nie pozostawia złudzeń co do przyszłości System Of A Down

Członkowie System Of A Down coraz bardziej bezpośrednio wypowiadają się na temat przyszłości zespołu. Gitarzysta Daron Malakian nie pozostawia żadnych złudzeń.

Jeszcze kilka miesięcy temu krążyły plotki dotyczące możliwości nagrania nowej płyty przez System Of A Down. Teraz szanse na nową muzykę grupy spadły właściwie do zera. Potwierdza to Daron Malakian w wywiadzie dla „Ultimate Guitar”.

Serj Tankian wystąpił w dokumencie CNN o Armenii

Gitarzysta, który właśnie przygotowuje się do premiery drugiego albumu zespołu Scars On Broadway, zapytany, co z System Of A Down, odpowiedział:

Gramy koncerty. Mamy zabukowane pięć występów na październik. Na festiwalu w Meksyku pierwszego dnia zagram z Systemem a drugiego ze Scars. Oba zespoły współistnieją, ale komponuję tylko dla Scars. Z Systemem gramy stare kawałki z pięciu naszych płyt, ale jeśli chodzi o nagranie nowego albumu to nie potrafimy dojść do porozumienia.

Nie mam z tym problemu, frustrujące było tylko to, że musiałem czekać tyle lat, by wydać te piosenki. Nie planujemy nowego albumu System Of A Down. Nie mogę nikogo za to winić. Niektórzy członkowie zespołu mają żony i dzieci, ja nie mam ani żony, ani dzieci. Ludziom z biegiem czasu zmieniają się priorytety.

Mówię ludziom, żeby słuchali muzyki nie zwracając uwagi na etykiety. Te same piosenki nagrałbym prawdopodobnie dla System Of A Down. Nowe piosenki Scars On Broadway nie będą odległe temu, co znalazłoby się na nowej płycie Systemu.

Album „Dictator Scars On Broadway ukaże się 20 lipca.

O wydaniu solo piosenek przygotowanych z myślą o System Of A Down poinformował także wokalista Serj Tankian:

Mam pięć rockowych piosenek, które napisałem z zamiarem umieszczenia na płycie SOAD, ale wygląda na to, że ona nie dojdzie do skutku, więc dokończę je i wydam na solowej płycie EP, albo na ścieżce dźwiękowej do mojego filmu, gdyż są ze sobą powiązane.

Serj Tankian pracuje nad ścieżką dźwiękową do filmu „Spitak” Aleksandra Kotta, opowiadającego o niszczycielskim trzęsieniu ziemi, jakie nawiedziło Armenię w latach 80. XX wieku. Nie wiadomo jednak, czy to ten film miał na myśli, gdyż ponoć podjął też pracę nad animowanym musicalem „Fuktronic” oraz nad filmem autobiograficznym, który ma ukończyć w 2019 roku.

Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
ratmsoad dodano: 07.07.2018, 17:20 #1
Lepszy SOB niż nic. Pierwsza płyta była świetna.
flake9 dodano: 08.07.2018, 01:53 #2
Dwóch miało po kilka piosenek? To nie mogli usiąść razem na tyłku i czegoś ustalić, zamiast wymieniać się spostrzeżeniami poprzez prasę?
Darek [83.8.***.***] dodano: 08.07.2018, 12:02 #3
Flake. Mają inne poglądy muzyczne, które się nie łączą. Tyle w temacie.
Zobacz także
Newsy 641V  
0

Korn zagra z byłym perkusistą?

rf | 22 lutego 2019
Newsy 218V  
0

Trasa hologramu Amy Winehouse przełożona

rf | fot. Rama | 21 lutego 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group