terazmuzyka.pl
Pitbulek 447V  
GW | 3 lutego 2017
1

Dave Grohl (Foo Fighters). Czy wystąpi na 59. Grammy Awards?

Dave Grohl, lider Foo Fighters, został ogłoszony w zeszłym tygodniu przez organizatorów Grammy Awards wśród występujących gości. Nie jest to jednak taka prosta sprawa.

Dave Grohl ma bardzo dobrą historię z Grammy Awards i kilka występów na tej ceremonii. W swojej kolekcji posiada 15 statuetek za działalność w Foo Fighters (m.in. 4 statuetki za „Best Rock Album”) i Nirvanie.

Foo Fighters z planami na 2017 rok

W historii Grammy Awards Dave Grohl wystąpił solo m.in. z Paulem McCarney’em, Preservation Hall Jazz Band, a także z Trentem Reznorem, Queeens Of The Stone Age, czy Daft Punk. Ze swoim zespołem Foo Fighters zagrał z Chick Corea, My Grammy Moment Orchestra i Deadmau5.

Jak poinformowano w The Pulse Of Radio, Dave Grohl nie pojawi się na 59. rozdaniu nagród Grammy Awards. W oświadczeniu napisano:

Z początkiem tygodnia ogłosiliśmy, że Dave Grohl wystąpi z Anderson .Paak i A TRIBE CALLED QUEST. Muzyk nie będzie częścią wystąpienia. Niestety nasze ogłoszenie zostało wydane zbyt wcześnie. W imieniu The Recording Academy i AEG Ehrlich Productions szczerze przepraszamy wszystkie zainteresowane strony za nasz błąd.

W tym roku na rozdaniu Grammy Awards zapowiedziano występ MetallicaAdeleJohn LegendBruno MarsCarrie Underwood oraz Keith Urban.

Foo Fighters: Rope

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Irydion dodano: 06.02.2017, 14:54 #1
Forever :-)
Zobacz także
Pitbulek 2441V  
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group