terazmuzyka.pl
Newsy 462V  
rf | fot. Brantley Gutierrez | 14 grudnia 2018
1

Dave Grohl (Foo Fighters) nakręci film autobiograficzny

Ruszyły prace nad filmową biografią Dave’a Grohla. Ma ona obejmować zarówno okres działalności Scream, Nirvany i Foo Fighters.

Plotki o filmowej biografii Dave’a Grohla krążyły już od kilku miesięcy, gdy jego matka, Virginia Grohl, wyjawiła w rozmowie z „Sydney Morning Herald”, że trwają przygotowania do tego projektu i ma on obejmować całą karierę jej syna – od Scream poprzez Nirvanę aż po Foo Fighters. Teraz prace najwyraźniej już ruszyły.

Dave Grohl wskazał ulubiony zespół

Poinformował o tym jeden nauczycieli w szkole średniej Annandale, do której uczęszczał Dave Grohl. Spotkał on na terenie szkoły ekipę filmową i samego Grohla, o czym nie omieszkał poinformować na Twitterze:

Poszedłem sprawdzić, co to za ekipa filmowa kręci się na terenie szkoły i spotkałem samego Dave’a Grohla z Foo Fighters, który uczęszczał do Annandale High School, i którego matka uczyła tam angielskiego.

Nie będzie to pierwsza przygoda Dave’a Grohla z filmem. Oprócz gościnnego pojawiania się w różnych dokumentach, wystąpił między innymi w filmie „Tenacious D in The Pick of Destiny”, w którym wcielił się w diabła. Stworzył też dokument „Sound City”, a także serial „Sonic Highways”, który towarzyszył tak samo zatytułowanej płycie Foo Fighters.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
LZ [195.47.***.***] dodano: 17.12.2018, 08:45 #1
WHO CARES? ZESPÓŁ BEZ ZNACZENIA FILM BEZ ZNACZENIA
Zobacz także
Newsy 465V  
2

Iggy Pop singlem zapowiedział nowy studyjny album [AUDIO]

mg | fot. Alex Const | 18 lipca 2019
Newsy 216V  
Newsy 1218V  
17

Jack White wskazuje zespoły, które są nadzieją rocka

rf | fot. David James Swanson | 17 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group