terazmuzyka.pl
Newsy 241V  
rf | 20 maja 2020
0

Dave Grohl (Foo Fighters) planuje napisać książkę

Lider Foo Fighters przyznał, że zamierza napisać książkę. Nie chce jednak, żeby to była typowa autobiografia.

Życie Dave’a Grohla z pewnością warte jest spisania. W wieku 20 lat dołączył do zespołu Nirvana, który był wtedy u progu popularności, a potem założył zespół Foo Fighters, z którym do dziś odnosi gigantyczne sukcesy. Przez lata współpracował też z wieloma innymi, słynnymi zespołami, jak Killing Joke czy Queens Of The Stone Age.

Zapytany przez „Entertainment Weekly” czy kiedyś spisze swoje życie, odparł:

Absolutnie! Wiele lat temu spotkałem się na przyjęciu z wydawcą i zapytał mnie „czy rozważałeś napisanie autobiografii?” Odparłem: „Tak, pewnego dnia”. Powiedział, że to bardzo proste: „Udzielisz czterech i czy pięciu godzin wywiadów, a potem ktoś to za ciebie spisze”. Pomyślałem: „Jebać to”.

Pochodzę z rodziny pisarzy. Może i jestem czarną owcą, ale nie jestem tak zły. Jeśli kiedyś napiszę książkę, zrobię to własnoręcznie. Rozważałem to od lat, ale nigdy nie miałem czasu i nie chciałbym napisać typowej autobiografii. Pomyślałem więc, że może spiszę zabawne anegdoty. Zamiast opisywać na 300 stronach moje życie, mógłbym opowiadać zabawne historie.

Zespół Foo Fighters zakończył prace nad nowym albumem studyjnym. Płyta ukaże się prawdopodobnie jeszcze w tym roku.


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 21 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 1958V  
Newsy 689V  
2

Joey Image (Misfits) nie żyje

rf | fot. Zzz1213 | 2 czerwca 2020
Newsy 519V  
4

Edyta Bartosiewicz w nowej piosence znanych amerykańskich raperów [AUDIO]

rf | fot. Wojtek Dobrogojski/rockmetal.pl | 1 czerwca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group