terazmuzyka.pl
Pitbulek 903V  
szy I fot: Twitter | 16 października 2017
0

Dave Grohl (Foo Fighters) podarował fance... swojego buta!

Dave Grohl, lider grupy Foo Fighters, a w przeszłości perkusista Nirvany, po raz kolejny udowodnił, że zasługuje na miano „najfajniejszego rockmana na świecie”. 

Formacja Foo Fighters obecnie koncertuje i promuje swój ostatni, dziewiąty już, studyjny album „Concrete and Gold”, który ujrzał światło dzienne 15 września. Z pewnością jednego z występów nie zapomni do końca życia fanka zespołu, która otrzymała od Dave'a Grohla wyjątkowy prezent.

Acid Drinkers w Warszawie - wygraj bilety na koncert

Sabryn, wielbicielka twórczości Foo Fighters, na zawsze zapamięta występ formacji w Waszyngtonie oraz spotkanie z liderem tejże grupy. Z tego powodu, że dziewczyna otrzymała od Grohla jego... używany but! Jak do tego doszło? Wszystko dzięki zespołowemu ortopedzie!

Przypomnijmy: w czerwcu 2015 w czasie koncertu w Szwecji, Dave Grohl spadł ze sceny i złamał nogę, a podczas kolejnych występów, zważywszy, że jego prawa noga była w gipsie, musiał grać na specjalnie przygotowanym dla siebie tronie. Od tamtej pory, w ekipie Foo Fighters znajduje się ortopeda. Kiedy więc Dave Grohl, podczas spotkania na backstage'u, dostrzegł, że jedna z fanek przyszła o kulach, natychmiast wezwał swojego specjalistę. Ortopeda stwierdził, że noga najlepiej się goi, gdy jest w bucie. Sabryn odpowiedziała, że jej buty są za małe. Kiedy lider Foo Fighters usłyszał te słowa, bez wahania oddał jej swojego trampka. 

Chodziłam w nim przez resztę wieczoru. To jedna z najfajniejszych rzeczy, jaka mi się w życiu przytrafiła i prawdopodobnie najzabawniejsza

- powiedziała Sabryn. 

Poniżej możecie obejrzeć zdjęcie, które wrzuciła na swój profil na Twitterze, dotyczące tej niecodziennej sytuacji:

Foo Fighters w „Carpool Karaoke”

Nie tak dawno muzycy Foo Fighters byli bohaterami jednego z odcinków bardzo popularnego programu prowadzonego przez Jamesa Cordena. Przypomnijmy: „Carpool Karaoke” to część talk-show „The Late Late Show”, w którym prowadzący podwozi gwiazdy, podczas jazdy oprócz rozmowy, wspólnie śpiewają różne piosenki.

Podczas przejażdżki samochodem po Los Angeles nie zabrakło już klasycznych hitów Foo Fighters, takich jak „All My Life”, „Best of You” czy „Learn to Fly”, w repertuarze pojawił się także „The Sky is a Neighborhood” pochodzący z najnowszego albumu „Concrete and Gold”, który na rynku ukazał się kilka dni temu. Ponadto Corden wraz z całym zespołem wykonał najpopularniejszy utwór Ricka Astleya, czyli „Never Gonna Give You Up” w... sklepie muzycznym. Poniżej możecie zobaczyć cały, prawie 13-minutowy, odcinek z udziałem muzyków Foo Fighters:

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group