terazmuzyka.pl
Pitbulek 865V  
rf | 20 grudnia 2018
1

Dave Grohl ponownie wcielił się w rolę diabła [WIDEO]

Dave Grohl jako diabeł zasłynął dzięki teledyskowi „Tribute” Tenacious D. Teraz powrócił do tego wcielenia w skeczu w programie „Jimmy Kimmel Live”.

Lider Foo Fighters miał okazję znowu przywdziać rogi i nałożyć czerwony makijaż, a to za sprawą telewizyjnego skeczu w programie Jimmy’ego Kimmela.

Dave Grohl nakręci film autobiograficzny

Jimmy Kimmel w jednym z ostatnich odcinków swojego programu nawiązał do rzeźby „Snaketivity” wystawionej w Springfield. Przedstawia ona kobiecą dłoń z jabłkiem, wokół którego owinięty jest wąż. Rzeźba została wypożyczona ze Świątyni Satanistycznej w Chicago, co wzbudziło liczne kontrowersje. Jimmy Kimmel postanowił o opinię na ten temat spytać samego Boga, w którego wcielił się Billy Crystal. W pewnym momencie dołączył do nich też Belzebub, którego zagrał Dave Grohl. Co stało się dalej możecie obejrzeć poniżej.

Dave Grohl aktualnie kręci film autobiograficzny. Plotki o filmowej biografii Dave’a Grohla krążyły już od kilku miesięcy, gdy jego matka, Virginia Grohl, wyjawiła w rozmowie z „Sydney Morning Herald”, że trwają przygotowania do tego projektu i ma on obejmować całą karierę jej syna – od Scream poprzez Nirvanę aż po Foo Fighters.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
orek454 [83.22.***.***] dodano: 20.12.2018, 20:29 #1
żenada!!!
Zobacz także
Pitbulek 1702V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group