terazmuzyka.pl
Newsy 837V  
mg | 13 marca 2019
0

Dave Mustaine (Megadeth) o postępach prac i dacie premiery nowej płyty

Nie od dziś wiadomo, że powstaje nowa płyta Megadeth. O postępach prac i prawdopodobnej dacie premiery wydawnictwa wypowiedział się ostatnio Dave Mustaine.

Od kilku miesięcy członkowie Megadeth przebywają w studiu nagraniowym, gdzie przygotowują premierowy materiał. Wiadomo już oficjalnie, że ma się on złożyć na kolejne wydawnictwo zespołu, następcę albumu „Dystopia” z 2016 roku.

Dave Mustaine (Megadeth) wskazał ulubione płyty winylowe

Dave Mustaine przyznał nawet jakiś czas temu, że poświęca cały swój czas i energię na pracę w studiu nagraniowym, dlatego ogranicza prowadzenie swoich kanałów w mediach społecznościowych oraz kontakty z mediami. Znalazł jednak chwilę, żeby o postępach prac porozmawiać z magazynem „Kerrang!”:

W tej chwili mam jakieś osiem napisanych utworów. Spośród nich jakieś trzy są gotowe również z muzycznego punktu widzenia – na tyle, że moglibyśmy je nagrać nawet jutro. Chcę wrócić do studia i zacząć pracować z tym materiałem do czasu, aż pojawią się chłopaki. Potrzebuję ich zdolności twórczych. Chcę, żebyśmy wszyscy usiedli w jednym pokoju i poczekali na inspirację.

Choć widać, że przed muzykami jeszcze sporo pracy, Mustaine jest optymistą jeśli chodzi o publikację nowej płyty:

Obstawiam, że pojawi się w 2019 roku. Miałem nadzieję, że opublikujemy ją już tego lata, ale będziemy przez jakiś czas w trasie, a później chłopaki ruszą w swoje strony. Muszą popłacić rachunki.

Dyskografię zespołu zamyka wspomniany już album „Dystopia”, za który Megadeth otrzymał nagrodę Grammy.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 1324V  
Newsy 1234V  
Newsy 462V  
4

The Who singlem zapowiedzieli nowy album [AUDIO]

mg | fot. Raph_PH | 13 września 2019
Newsy 2053V  
0

Tony Iommi komentuje pomysł powrotu Black Sabbath

rf | fot. Adam Bielawski | 13 września 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group