terazmuzyka.pl
Newsy 1440V  
rf | 28 listopada 2019
3

Dave Mustaine (Megadeth) opowiada, jak walczy z rakiem

Lider Megadeth szczerze opowiedział, jak zabrał się do walki z potencjalnie śmiertelną chorobą.

W wywiadzie dla „Rolling Stone” Dave Mustaine opowiedział o swojej walce z nowotworem jamy ustnej, którą toczy od kilku miesięcy.

James Hetfield i Bruce Dickinson wsparli Dave'a Mustaine'a w walce z rakiem

Zapytany, jaka była jego pierwsza reakcja, kiedy usłyszał diagnozę, Mustaine odparł:

Pomyślałem „o kurwa”, a zaraz potem: „Dobra, Mustaine, dasz radę”. Doszedłem do wniosku, że nie dam się pokonać chorobie. Nie dam się nawet jej przestraszyć. Zaczęliśmy więc ją kopać po dupie. Starałem sobie przypomnieć wszystkie sztuczki mające pomóc w oczyszczeniu ciała, jakie poznałem oraz rzeczy wyniesione ze sztuk walki. Mam nadzieję, że doprowadzę te sprawę do końca i już nigdy nie usłyszę o tej chorobie. Czuję się świetnie.

Ludzie na całym świecie modlą się za mnie, bardzo o siebie dbam i nie wyobrażam sobie innego wyniku. Interesuje mnie jedynie całkowite zwycięstwo.

Dave Mustaine zdradził, że w walce wsparli go między innymi James Hetfield, Bruce Dickinson, Ozzy Osbourne i Paul Stanley:

Jestem wszystkim bardzo wdzięczny. Jestem wdzięczny, że wsparli mnie nawet ci, którym dałem popalić moim zachowaniem i niewyparzoną gębą.

Dave Mustaine, lider Megadeth, poinformował o zdiagnozowaniu u niego nowotworu gardła w czerwcu tego roku. W tej sytuacji trzeba było odwołać większość zaplanowanych na ten rok koncertów Megadeth, jednak choroba nie powstrzymała go przed pracą w studiu. Grupa aktualnie pracuje nad nowym albumem studyjnym, następcą wydanego w 2016 roku „Dystopia”. Premiera płyty przewidziana jest na 2020 rok.

Megadeth ma zaplanowane na przyszły rok koncerty z Five Finger Death Punch i Bad Wolves. Zespoły wystąpią 12 lutego na COS Torwar w Warszawie.

Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
ptasiek [46.149.***.***] dodano: 28.11.2019, 13:06 #1
Rudy to twardy zawodnik, raczysko nie ma z Nim szans Uśmiech
Piotr Grembowicz [156.17.***.***] dodano: 28.11.2019, 14:06 #2
"Wstań i walcz" Moskwa/Mkwa
Peyer [37.30.***.***] dodano: 28.11.2019, 22:25 #3
Jest najlepszym gościem w metalu.
Zobacz także
Newsy 686V  
0

HBO pokaże galę Rock & Roll Hall Of Fame 2020

rf | fot. Derek Jensen | 9 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group