terazmuzyka.pl
Newsy 3822V  
mg | 17 września 2019
1

Dave Mustaine (Megadeth) przekazał informacje dotyczące stanu swojego zdrowia

Jak wiadomo, od pewnego czasu Dave Mustaine zmaga się z nowotworem. Właśnie opublikował wpis, w którym przekazał fanom najnowsze wieści dotyczące postępów leczenia i stanu zdrowia.

W połowie czerwca Dave Mustaine poinformował, że zdiagnozowano u niego nowotwór gardła. Wokalista i gitarzysta Megadeth poddał się leczeniu, a zespół zrezygnował z planów koncertowych na ten rok. Formacja poinformowała niedługo później, że nadal pracuje nad nową, zapowiedzianą wcześniej płytą.

Dave Mustaine postanowił przekazać najświeższe informacje dotyczące stanu jego zdrowia:

Niedługo będę miał za sobą ostatni etap leczenia i moi lekarze wypowiadają się bardzo pozytywnie na temat postępów (...) W ciągu najbliższych tygodni stan mojego zdrowia zostanie ponownie oceniony, a ja natychmiast Was o tym poinformuję. To ważne przed pierwszym Megacruise’em!

Wokalista podziękował także swoim fanom:

Chcę podziękować za wsparcie i życzenia, które otrzymuję od kilku tygodni. Nie jestem w stanie wyrazić mojej wdzięczności, ponieważ ułatwiło mi to przebycie tej trudnej drogi. Jest mi łatwiej, gdy wiem, że walczycie po mojej stronie!

Jakiś czas temu perkusista MegadethDirk Verbeuren, opublikował zdjęcie ze studia nagraniowego w Nashville, na którym widać Dave’a Mustaine’a pracującego nad nową płytą. Podpis pod zdjęciem głosi:

Dave Mustaine pracuje nad 16 płytą Megadeth niczym prawdziwy wojownik. Cały czas myślimy o Dave’ie i jego rodzinie.

 

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Adamus [82.132.***.***] dodano: 19.09.2019, 14:38 #1
Trzymaj się Dave jesteśmy z Tobą
Zobacz także
Newsy 220V  
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group