terazmuzyka.pl
Newsy 560V  
ag | 29 maja 2017
2

Dave Mustaine. Eksperci docenili... wina muzyka

Założyciel oraz wokalista Megadeth, Dave Mustaine, otrzymał niedawno najwyższą z możliwych nagród w konkursie win w San Diego.

Po otrzymaniu pierwszej nagrody Grammy przyszedł czas na tegoroczny Międzynarodowy Konkurs Win w San Diego. Niedawno do sieci wpłynęła informacja o piwie sygnowanym przez Mustaine'a, które otrzymało bardzo pozytywną ocenę krytyków. Jednak artysta najwidoczniej nie spoczywa na laurach i działa dalej.

David Ellefson (Megadeth): Dave Mustaine jest przywódcą

Tym razem dowiadujemy się o platynowej nagrodzie, którą wokalista otrzymał za wino o tej samej nazwie, co utwór pochodzący z albumu należącego do Megadeth, „Cryptic Writings”„She-Wolf”. Wino z gatunku Tempranillo Rose w 2017 roku otrzymało również złotą nagrodę w kalifornijskim konkursie State Fair Wine.

Niewielka grupa fanów Megadeth podczas pobytu na Boot Camp otrzymała możliwość odwiedzenia winnicy należącej do Dave'a oraz Pam Mustaine. Podczas zwiedzania mogli skosztować niektórych win. She-Wolf Rose była zdecydowanie najlepiej ocenianym winem przez fanów. Miłośnicy wina opisali je jako:

Niesamowite, o hiszpańskim stylu z delikatnym aromatem truskawek, malin oraz skórki cytrusowej.

Pomysł z wejściem na rynek win przyszedł wraz z planowaniem koncertu w San Diego Symphony. Dave wraz ze swoją żoną Pam postanowili stworzyć coś, czym będą mogli się podzielić z fanami, którzy zjawią się na symfonicznym koncercie Megadeth. Podjęli się więc współpracy z lokalną wytwórnią win. Wino, które było wynikiem tej współpracy zostało zaserwowane podczas wspomnianego występu. Reakcja fanów na produkt była na tyle pozytywna, aby pobudzić artystę do dążenia w kierunku zwiększenia produkcji.

Po ponad trzech dekadach odnoszenia sukcesów w muzyce, Dave Mustaine postanowił poszerzyć spróbować się również w przemyśle alkoholowym. Ulubionym winem Mustaine'a jest Syrah, więc gdy rozpoczął tworzyć swoje własne, starał się odnaleźć smak, który także polubi. Dave i Pam nie tylko smakują gotowego produktu, ale również angażują się w każdy aspekt związany z produkcją.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
ellefson [83.15.***.***] dodano: 29.05.2017, 13:36 #1
Wie ktoś gdzie można kupić takie winko?
Sprawdzałem, w Biedronce nie mają :(
Pablos84 dodano: 29.05.2017, 13:55 #2
Świetnie Dave! Ale teraz czekamy na nową płytę, bo ostatnia była zaj--ta! a winko niech sobie leżakuje Uśmiech
Zobacz także
Newsy 391V  
5

Dino Cazares komentuje odejście Burtona C. Bella z Fear Factory

rf | fot. Frank Schwichtenberg | 30 września 2020
Newsy 2092V  
Newsy 718V  
5

Burton C. Bell odszedł z Fear Factory

rf | 29 września 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group