terazmuzyka.pl
Film / serial 589V  
rf | 9 sierpnia 2018
0

Deadpool przewija Hitlera. Zobacz kontrowersyjną scenę wyciętą z filmu [WIDEO]

Scena ta miała trafić do filmu „Deadpool 2”, jednak podczas przedpremierowych pokazów wzbudzała zbyt duże kontrowersje, więc ją usunięto.

Film „Deadpool 2”, w przeciwieństwie do większości produkcji Marvela, nie zawierał żadnej sceny po napisach. Stało się tak, gdyż planowana tam scena, została usunięta przez producentów tuż przed premierą.

Deadpool miał podróżować w czasie, by naprawić kilka błędów w historii. Jednym z nich miało być zabicie Hitlera. W usuniętej scenie Deadpool przewija Hitlera, który jest dopiero niemowlakiem. W trakcie tej czynności dochodzi do wniosku, że nie jest w stanie zabić niemowlaka, stwierdza więc, że szybko zmieni pieluchę i wróci z Cable’em, który „uwielbia zabijać dzieci”.

Scena trafiła jako dodatek do rozszerzonej wersji filmu „Deadpool 2: Super Duper Cut”, zawierającej ponad 15 minut niewykorzystanych w filmie scen.

Scenę, która wywołała najwięcej kontrowersji, możecie obejrzeć poniżej.

Deadpool 2” trafił na ekrany polskich kin w maju. Jednak nie jest jeszcze pewne, czy doczeka się on kontynuacji. Nie tak dawno temu Ryan Reynolds przyznał:

Nie wiem, czy powstanie „Deadpool 3”. Naprawdę nie mam pojęcia. Żeby jakaś postać mogła funkcjonować we własnym świecie, trzeba ją odciąć od wszystkiego innego. A nie można tego robić w nieskończoność. Bardziej widzę Deadpoola jako członka X-Force. Gdybyśmy mieli zrobić kolejny film Deadpoola musielibyśmy przełamać przeróżne bariery i zrobić coś, czego nikt inny nie może zrobić.

Słowa te Ryan Reynolds potwierdził w niedawnej rozmowie dla koreańskich mediów. Powiedział wtedy:

Nie sądzę, żeby powstał „Deadpool 3”. Prędzej powstanie film o X-Force, czyli jego drużynie.

Pierwsza część filmu „Deadpool” trafiła na ekrany kin w 2016 roku, zarabiając ponad 770 milionów dolarów. „Deadpool 2” do tej pory zarobił 733 miliony dolarów.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
0

Luke Perry nie żyje

rf | fot. Gage Skidmore | 4 marca 2019
15

Queen + Adam Lambert zapowiada film dokumentalny

rf | fot. DianaKat - Smugmug | 27 lutego 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group