terazmuzyka.pl
Newsy 633V  
mg | 1 kwietnia 2020
18

Death wyda niepublikowane dotychczas nagrania koncertowe [AUDIO]

Legendarny zespół Death zapowiedział publikację serii „Death: Non Analog - On Stage Series”. Złożą się na nią nagrania z koncertów, które wcześniej nie były publikowane.

Zespół Death porozumiał się z Relapse Records i zapowiedział publikację serii „Death: Non Analog – On Stage Series”. Złożą się na nią nagrania koncertowe, które nie były dotychczas publikowane. Mają one pochodzić z różnych okresów funkcjonowania zespołu. Death istniało do 2001 roku – aż do śmierci lidera formacji, Chucka Schuldinera.

W Relapse liczymy, że wcześniej czy później wszyscy spotkamy się na koncertach, festiwalach lub na scenie. Zanim to się jednak stanie, wydamy koncerty Death. Publikować będziemy jeden tygodniowo przez najbliższe kilka miesięcy. Będą dostępne w serwisach cyfrowych.

- napisał w oświadczeniu wydawca.

„Death: Non Analog – On Stage Series – Montreal '95” już pojawiło się sieci. Z nagraniem można zapoznać się poniżej:


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze (18)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Scheisskopf dodano: 01.04.2020, 11:32 #1
A może by tak w końcu Death we wkładce? Zdecydowanie najwybitniejszy zespół deathmetalowy, często wykraczający poza sztywne ramy tego gatunku. W jego dorobku brak słabej a nawet średniej płyty, a nawet z płyty na płytę był coraz lepszy. Kilka prawdziwych arcydzieł (dla mnie są to Human, Symbolic i Sound of Perseverance, ale wielu jest też zwolenników pierwszego okresu w historii zespołu).
Prezentowane były we wkładkach metalowe zespoły o nieporównywalnie mniejszej randze (jakiś Within Temptation, Nightwish, Slipknot, Sabaton, Manowar, Lacuna Coil), więc chyba najwyźszy czas na Chucka i jego kolejne składy? Chyba mu się to naleźy, a od początku pisma był traktowany trochę "po macoszemu".
Pokaż odpowiedzi (8)
Brother73 [83.23.***.***] dodano: 01.04.2020, 14:40 #10
Na wkładki zasługują także Carcass, Napalm Death, Morbid Angel, Death Angel, Candlemass, Testament, Exodus, Voivod i jeszcze kilka innych.
Pokaż odpowiedzi (2)
Marcin [83.25.***.***] dodano: 01.04.2020, 17:43 #13
Co do prawdziwości, to jest w jakimś stopniu prawdziwy. Spotkałem się z tym już kilka dni temu, choć dokładnie poczytać chciałem później.

Co do wkładki, rangi zespołu i albumów, to święte słowa! To jeden z najwybitniejszych zespółów w historii. Tak, w historii. Estetykę i gust odkładam na bok. Chodzi o całokształt zespołu i muzyki. Mam bardzo wiele różnych nagrań, od klasyki, przez folk, rock'n'roll, blues, jazz, na metalu kończąc i the Sound of Perseverance to jedna z najwybitniejszych płyt jaką słyszałem.

A co do szerokiego spektrum magazynu... Na Nergala zawsze jest miejsce.

A na Death, które jest galaktykę wybitniejszy miejsca nie ma? To raczej o magazynie świadczy. Nie o czytelnikach.
Pokaż odpowiedzi (2)
szary [46.134.***.***] dodano: 01.04.2020, 20:45 #16
Death....dla mnie to historia muzyki wychowalem sie na tej kapeli.
Mstblst [88.199.***.***] dodano: 02.04.2020, 22:57 #17
Ze zdjęcia do artykułu, ostatnio straciliśmy wybitnego perkusistę, Richarda Christy. Aż mi ciężko w to uwierzyć, szok był podobny jak w dniu gdy zmarł Chuck :(
Pokaż odpowiedzi (1)
Komentarze (18 opinii) Skomentuj
Zobacz także
Newsy 761V  
1

Bob Kulick nie żyje

rf | 30 maja 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group