terazmuzyka.pl
Newsy 1614V  
rf | 27 lutego 2020
12

Deep Purple ujawnia tytuł i datę premiery nowej płyty

Poznaliśmy pierwsze szczegóły nowego albumu Deep Purple. Premiera jeszcze przed wakacjami.

Nowa płyta Deep Purple ma się nazywać „Whoosh!” i ukaże się 12 czerwca. Producentem płyty ponownie będzie Bob Ezrin, który wyprodukował poprzednie albumy kwintetu. Już wkrótce powinniśmy poznać pierwszy utwór promujący płytę.

Na albumie znajdą się następujące utwory:

  1. Throw My Bones
  2. Drop The Weapon
  3. We’re All The Same In The Dark
  4. Nothing At All
  5. No Need To Shout
  6. Step By Step
  7. What the What
  8. The Long Way Round
  9. The Power of the Moon
  10. Remission Possible
  11. Man Alive
  12. And The Address
  13. Dancing In My Sleep

W ramach koncertowej promocji płyty zespół ponownie przyjedzie do Polski. Deep Purple wystąpi 14 października w łódzkiej Atlas Arenie.

Deep Purple w Polsce. Bilety są już w sprzedaży

Dyskografię grupy zamyka album,„inFinite”, który ukazał się w kwietniu 2017 roku.  Po wydaniu tej płyty zespół wyruszył w trasę koncertową „The Long Goodbye Tour”, w ramach której grupa dała kilka, niezwykle entuzjastycznie przyjętych koncertów w Polsce.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

KUP TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” jest już do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym za 19,99 zł.

Komentarze (12)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
ptasiek [46.149.***.***] dodano: 27.02.2020, 09:33 #1
No i super !! Poprzednia była bardzo fajna, więc chętnie posłucham kolejnej Uśmiech
Rewelacyjna wiadomosc [185.179.***.***] dodano: 27.02.2020, 09:38 #2
Rewelacyjna wiadomość już odliczam dni do premiery plyty
Mantas [84.38.***.***] dodano: 27.02.2020, 10:27 #3
Czyli kolejna ostatnia płyta Purpli i kolejna pożegnalna trasa....
Właściwie , to wspaniałe info, bo super, że są jeszcze kapele z lat 70/80, które mogą i chcą nadal grać i nagrywać, bo jak już w końcu odejdą to nie będzie co słuchać i na kogo pojechać na koncert. To co tworzą wszystkie te nowe kapele nijak się ma do dokonań starych pryków. Za kilka lat nikt nie będzie mówił o nich, a ich muzyka nie ma szansy przetrwać kilkadziesiąt lat, jak w przypadku choćby Deep Purple
Pokaż odpowiedzi (1)
I [91.205.***.***] dodano: 27.02.2020, 10:47 #5
Oby była lepsza od ,,InFinite,,, gdzie obok kapitalnych były też średniutkie utwory i nie pasujący do całości cover The Doors. Deep Purple sami uznali, że jak na zupełne In Finite to było jednak trochę za mało ?
Pokaż odpowiedzi (1)
Wielki fan Purpli [5.184.***.***] dodano: 27.02.2020, 16:16 #7
Super! Oby było lepiej niż na poprzedniej, która jest niesłuchalna moim zdaniem, chciałbym powtórki z Now what? Co jest prawdopodobne, bo Purple zwykle nagrywali jedną płytę dobrą, drugą słabą, oczywiście z małymi odstępstwami od tej normy. Niech grają jak najdłużej, są przecież młodsi niż Stoensi!
Vampirro dodano: 27.02.2020, 16:32 #8
And The Address? Po raz drugi? Trochę też niepokoi mnie liczba kawałków, bo to chyba będzie długi album, a takie nie służą muzyce. Ale jak zwykle czekam z niecierpliwością.
Maks [94.254.***.***] dodano: 27.02.2020, 19:45 #9
Słucham Purple od 1974 roku, to mój ulubiony zespół ale tylko w latach 1968- 1976.Plyty po reaktywacji w 1984 mnie nie przekonują, to już inny zespół
PI Grembowicz [156.17.***.***] dodano: 28.02.2020, 12:03 #10
Ech te klawisze J. Lorda podpięte pod marshalle!!
Abandon [37.7.***.***] dodano: 28.02.2020, 20:16 #11
Świetna wiadomość. Widać czują, że Ezrin robi dobrą robotę, stąd ten zapał, poprzednie dwie płyty bardzo dobre, mimo, że tu i tam były momenty gorszej jakości. Okładka nowej płyty nawiązuje do przemijania, co łączy się z komunikatami zespołu, że w pewnym momencie będą musieli zatrzymać tą zabawę. Póki co najlepszy wokal rockowy jak dla mnie wraca. Zapowiada się niezły rok muzycznie, płyty wydali już Ozzy, Magnum, a jest szansa na nowe wydawnictwa ZZ TOP, Alice Cooper, GnR.
soohy [31.182.***.***] dodano: 02.03.2020, 06:15 #12
Niestety po odejściu Blackmora zespół nie skomponował żadnego utworu, który by był zapamiętany, i który byłby hitem. Fan DP