terazmuzyka.pl
Newsy 3398V  
rf | 20 marca 2020
18

Deep Purple zaprezentował teledysk promujący nową płytę [WIDEO]

Deep Purple zaprezentował pierwszy teledysk zapowiadający nowy album „Whoosh!”.

Deep Purple ujawnił teledysk do utworu „Throw My Bones”, który zapowiada album „Whoosh!”. Premiera płyty zapowiadana jest na 12 czerwca. A już teraz możecie obejrzeć teledysk do najnowszego utworu.

Whoosh!” będzie dostępny jako limitowany CD + DVD Mediabook (płyta DVD będzie zawierać zapis koncertu z Hellfest 2017), 2LP + DVD, limitowany box oraz w formie cyfrowej.

Po wydaniu płyty Deep Purple pojadą w trasę koncertową, która obejmie również Polskę - zespół wystąpi 14 października w łódzkiej Atlas Arenie.

Tracklista:

  1. Throw My Bones
  2. Drop The Weapon
  3. We’re All The Same In The Dark
  4. Nothing At All
  5. No Need To Shout
  6. Step By Step
  7. What the What
  8. The Long Way Round
  9. The Power of the Moon
  10. Remission Possible
  11. Man Alive
  12. And The Address
  13. Dancing In My Sleep

REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

KUP TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” jest już do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym za 19,99 zł.

Komentarze (18)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
I [91.205.***.***] dodano: 20.03.2020, 12:05 #1
,,Rozrzucone kości...,, oby to się jednak nie spełniło. Mocno ,,Purplowy kawałek,, jak najbardziej akceptuję ( za wyjątkiem tytułu... ).
ptasiek [46.149.***.***] dodano: 20.03.2020, 12:20 #2
Bardzo przyjemny kawałek, klasykiem nie będzie, ale słucha się fajnie Uśmiech Myślę, że nowa płytka będzie solidnym wydawnictwem.
down666 [185.56.***.***] dodano: 20.03.2020, 12:29 #3
słabe..
Gienek Szymoniak [195.20.***.***] dodano: 20.03.2020, 17:09 #4
Dobre...
Kar [83.28.***.***] dodano: 20.03.2020, 17:55 #5
Dobre jak Deep Purple styl pięknie się słucha zespoły świetny
KRIS [83.26.***.***] dodano: 20.03.2020, 18:57 #6
Doskonała kontynuacja klimatu z okresu Now What i InFinite, rewelacyjny clip adekwatny do panującej sytuacji ... Deep Purple zawsze i na zawsze !!!
Vampirro dodano: 20.03.2020, 19:29 #7
Słabe - ale to dobrze. Now What?! miał okropny singiel i album był dobry, a InFinite miał bardzo dobry singiel, a album słabiutki. Jak utrzymają ten trend, to album będzie dobry.
Pokaż odpowiedzi (1)
Mantas [84.38.***.***] dodano: 20.03.2020, 19:33 #9
Przed chwilą posłuchałem płyty The Battle Rages On.... Trochę mi brakuje takiego klimatu...
Yogi [185.143.***.***] dodano: 20.03.2020, 19:51 #10
Brzmienie zbliżona do starych kawałków niezła solówka .Chwała im za to że wciąż grają.
maddog dodano: 21.03.2020, 00:05 #11
Niestety słabe...
mich ada [185.97.***.***] dodano: 21.03.2020, 16:17 #12
kompozycja i teledysk dają do myślenia, ale muzycznie brak kawałkowi jaj. dziwny kierunek jaki Purple obrali od czasów Bananas ciągnie się za nimi jak "smród po gaciach". jeżeli cały album będzie w tej konwencji co powyższy utwór to bez szału. osobiście częściej wracam do albumów Purpendicular i Abandon niż do chociażby Now What.
Hela [176.118.***.***] dodano: 21.03.2020, 20:13 #13
Deep Purple jak zawsze the best.
fan klasycznego rocka [89.64.***.***] dodano: 21.03.2020, 20:50 #14
Nic szczególnego. Do posłuchania kilka razy i zapomnienia...
Abanodn [95.41.***.***] dodano: 21.03.2020, 23:34 #15
Po pierwszym przesłuchaniu uznałem, że za mało gitary w tym utworze. Jednakże po kilku odsłuchach stwierdzam, że Purple i Ezrin robią kawał dobrej roboty, mnóstwo przestrzeni różnych dźwięków na ostatnich wydawnictwach. Ponadto w ostatnich latach Gillan chętnie udziela się w konwencji rock meets classic, więc nie dziwię się tego typu wstawkom w tym utworze. Czekam na nowy album i spodziewam się raczej kompozycji w średnim tempie jak ten. Choć przydałby się jakiś surowszy materiał.
Misiek [31.183.***.***] dodano: 24.03.2020, 02:50 #16
Do kolegi Mantas. The Battle Rages On traktuje jako ostatnie ikoniczne wydawnictwo purpli. Jak to mówią "to se ne wrati". Chociaż purpendicular i abandon często goszczą na mojej plajliście za sprawą nieodżałowanego jona lorda. Jestem z pokolenia grunge'u pearl jam i te klimaty ale parpli kocham bezwarunkowo. A In rock uważam za niedościgniony manifest cięższego grania. Miło żę chłopakom mimo wieku jeszcze się chce. Płytę napewno kupię.
Wielki fan Purpli [5.173.***.***] dodano: 26.03.2020, 13:23 #17
Takie sobie. Ale album może być dobry. Steven jest coraz lepszym gitarzystą, być może, najlepszym jakiego grupa miała w swych szeregach. Tu słychać to bardzo dobrze w solowce, najlepszy moment w utworze. Na koncertach jest niesamowity. Czekam więc z nadzieją i niecierpliwością.
Rysiek [83.9.***.***] dodano: 28.03.2020, 10:02 #18
O matko,a ci dalej męczą bułę.Kto tego słucha?Zjełczały,śmierdzący,stary kotlet.Pa pa pa na emeryturkę.Ile można grać jeden,ten sam kawałek?Za mało kasiorki?