terazmuzyka.pl
Newsy 480V  
mg | 10 sierpnia 2017
1

Def Leppard uczci 30-lecie albumu „Hysteria”

Z informacji przekazanych przez zespół Def Leppard wynika, że podczas przyszłorocznej trasy koncertowej będą grali swój najsłynniejszy album w całości. To z okazji 30-lecia wydania „Hysterii”.

Płyta „Hysteria” była dla Def Leppard wydawnictwem przełomowym, który wprowadził ich do rockowej ekstraklasy. Warto wspomnieć chociażby o 25 milionach sprzedanych egzemplarzy wydawnictwa, czy takich utworach jak „Pour Some Sugar on Me” czy „Love Bites”.

Owsiak do Ziemca: Rzuć ten podły zawód. Kontrowersyjny materiał „Wiadomości”

Niedawno minęło 30 lat od publikacji płyty, a zespół z tej okazji opublikował wyjątkowe wznowienie wydawnictwa. Okazuje się jednak, że to nie wszystkie niespodzianki, o czym w jednym z wywiadów powiedział Phil Collen:

Planujemy promocję tego wznowienia. W przyszłym roku na pewno wyruszymy w trasę koncertową... Otrzymaliśmy kilka ofert dotyczących odegrania płyty w całości. I na pewno tak zrobimy.

Szczegóły przyszłorocznej trasy koncertowej Def Leppard zostaną dopiero ujawnione, ale jest spora szansa, że zespół zagra szereg koncertów w Europie. Czy z albumem „Hysteria” zawitają również do naszego kraju? Oby tak się stało.

Wspomniana już reedycja najważniejszego albumu w dorobku zespołu pojawiła się 4 sierpnia nakładem Bludgeon Riffola/Mercury/Ume. Dostępnych jest kilka wersji płyty, jak chociażby Super Deluxe, Deluxe, 1 CD Vanilla Version, 2-LP Black Vinyl Version i limitowana 2-LP Colored Vinyl Version. Na wydawnictwach dostępne są płyty pochodzące ze stron „B” singli, a także wersje koncertowe niektórych utworów – jak chociażby „In The Round In Your Face”, który pierwszy raz trafił na oficjalne wydawnictwo. 

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
kadakrystian dodano: 10.08.2017, 19:35 #1
Świetny album, świetny zespół!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group