terazmuzyka.pl
Pitbulek 7534V  
rf | 7 września 2018
2

Die Antwoord w pięknym stylu odpowiadają na zaczepki Eminema [WIDEO]

Eminem w jednym z najnowszych utworów zdissował Die Antwoord. Grupa nie puściła mu tego płazem i odpowiedziała w swoim stylu.

Na wydanej w zeszłym tygodniu płycie Eminema Kamikaze” znalazł się utwór „Greatest”, w którym raper zaczepił pochodzący z RPA duet Die Antwoord.

Die Antwoord ujawnił pierwsze szczegóły nowego albumu

Wszystko zaczęło się dużo wcześniej, gdy w utworze „UntouchableEminem nieprawidłowo wymówił nazwę zespołu. Wtedy Ninja i Yolandi nagrali serię filmów, w których uczą jak poprawnie wymawiać Die Antwoord. Eminem jednak nie odpuścił i w „Greatest” rapuje: This can't be real, you dissed me and I was just tryin' to/ Give you a shout—now get the fuck out my rhyme book!

Członkowie Die Antwoord również nie dali za wygraną publikując film, w którym najpierw nazywają Eminema „zabawnym typem”, a potem rapują mu odpowiedź, że lepiej rapował, gdy brał narkotyki i że dzieciaki nie łapią już jego rymów ani botoksu. Całość Ninja i Yolandi kończą skandowaniem E-M-I-N-E-M R-I-P.

Obejrzyjcie ten film poniżej.

Album „KamikazeEminema opublikowany został bez żadnej zapowiedzi, zaledwie 9 miesięcy po wydaniu płyty „Revival”. Producentami wykonawczymi najnowszej płyty jest sam Eminem oraz Dr. Dre. Wśród zaproszonych gości przez słynnego rapera znaleźli się Royce Da 5’9”, Joyner Lucas i Jessie Reyez. Warto także wspomnieć, że współautorem utworu „Greatest” jest Kendrick Lamar, natomiast przy kompozycji „Fall” rapera wsparł Justin Vernon z indiefolkowej formacji Bon Iver, a przy „Normal” w gronie autorów dopisano również Little Dragon.

Na krążku „Kamikaze” znalazł się m.in. utwór „Venom”, który został stworzony na potrzebę ścieżki dźwiękowej do filmu o tym samym tytule, będący ekranizacją komiksu.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Pjoter [109.231.***.***] dodano: 12.09.2018, 07:03 #1
Hehe, to takie zabawne, taki piękny styl.. Widzę redaktorze że dużo płacą za takie nagłówki xddd
nick [185.234.***.***] dodano: 14.09.2018, 19:25 #2
Zaiste, piękny jest to styl
Zobacz także
Pitbulek 6620V  
2

Ronnie James Dio jednym zdaniem zgasił Davida Draimana z Disturbed

rf | fot. Adam Bielawski | 13 czerwca 2019
Pitbulek 1861V  
6

Jack White i Jack Black wreszcie się spotkali [FOTO]

rf | fot. David James Swanson | 6 czerwca 2019
Pitbulek 733V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group