terazmuzyka.pl
Newsy 1282V  
rf | 26 lutego 2020
3

Dimebag Darrell tuż przed śmiercią chciał reaktywować Panterę

Jeden z bliskich przyjaciół zmarłego gitarzysty Pantery i Damageplan wyjawił, że tuż przed jego śmiercią rozmawiał z nim o jego planach.

Dimebag Darrell zginął tragicznie 8 grudnia 2004 roku podczas koncertu Damageplan. Był to zespół, który założył wraz ze swoim bratem Vinniem po rozpadzie Pantery. Jeden z jego najbliższych przyjaciół wyjawił jednak, że chciał powrotu swojego starego zespołu.

Daryl Arnberger w wywiadzie dla „Landry.audio” powiedział, że widział się z Dimebagiem w listopadzie 2004 roku i gitarzysta wyjawił mu, że chce rozwiązać Damageplan i powrócić do Pantery:

Powiedział: „Zagramy w grudniu tę trasę z Damageplan, a potem zrobimy coś nowego, co nie będzie związanego z tym zespołem. Zrobię wszystko, co mogę, żeby zebrać z powrotem chłopaków”. Miał dość Damageplan. Chciał powrócić do Pantery. Twierdził, że pozostali członkowie nie angażują się tak bardzo. Nie czuł tej magii, jaka była między członkami Pantery.

Śmierć Dimebaga jednak przekreśliła szanse na powrót Pantery.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

KUP TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

„Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” jest już do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym za 19,99 zł.

Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Triviabot [185.5.***.***] dodano: 26.02.2020, 14:03 #1
Daryl Arnberger aka Bobby Thongs. Tak fani będą szybciej wiedzieli o kogo chodzi. Nie ma za co redakcjo Mrugnięcie
p90 [46.134.***.***] dodano: 26.02.2020, 14:20 #2
Żenada. Po kilkunastu latach od czyjeś śmierci też mogę takie newsy produkować - że spotkałem Kurta Cobaina, który powiedział mi, że uwielbia Madonnę i że chciałby coś wspólnie nagrać. Łatwy zarobek bez wysiłku. Ale to nie jest dziennikarstwo (a przynajmniej dotychczas nie było).
Thrasher [77.255.***.***] dodano: 03.03.2020, 21:21 #3
Nie wiem, czy byłoby warto. Pantera na ostatnich płytach trochę już goniła w piętkę.
Zobacz także
Newsy 916V  
Newsy 244V  
1

Tony Iommi (Black Sabbath) ma mnóstwo zajęć w czasie kwarantanny

rf | fot. Adam Bielawski | 8 kwietnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group