terazmuzyka.pl
Newsy 479V  
mg | 12 października 2018
1

Disturbed opublikowali kolejny utwór z nowej płyty [AUDIO]

„The Best Ones Lie​” to kolejna muzyczna zapowiedź najnowszego albumu zespołu Disturbed, który swoją premierę będzie miał już za tydzień.

19 października tego roku światło dzienne ujrzy nowe studyjne wydawnictwo Disturbed. Płyta „Evolution” zawierała będzie dziesięć premierowych kompozycji. Jakiś czas temu zespół pochwalił się swoimi wydawniczymi planami w oficjalnym ogłoszeniu:

Z ogromną dumą, radością i wyczekiwaniem dnia publikacji, dzielimy się z Wami kolejnym rozdziałem twórczego funkcjonowania Disturbed. Album jest prawdziwie unikalny i, przynajmniej dla nas, wyjątkowy – mamy nadzieję, że cały świat po jego przesłuchaniu będzie miał podobne odczucia

- możemy przeczytać w oświadczeniu.

Disturbed singlem zapowiedzieli nowy album [WIDEO]

Wydawnictwo zapowiada singiel „Are You Ready”, do którego powstał oficjalny teledysk, a także  opublikowany właśnie utwór „The Best Ones Lie​”:

Tracklista „Evolution”:

  1. Are You Ready
  2. No More
  3. A Reason to Fight
  4. In Another Time
  5. Stronger On Your Own
  6. Hold On To Memories
  7. Savior of Nothing
  8. Watch You Burn
  9. Best Ones Lie
  10. Already Gone

Jak „Czarny Album"?

Nie trzeba tłumaczyć, jak ogromne znacznie dla Metalliki miał „Czarny Album". Czy jest najlepszym wydawnictwem w dorobku amerykańskiego zespołu? To kwestia sporna, ale na pewno jest najważniejszym albumem w ich dyskografii – przede wszystkim pod względem wizerunkowym i marketingowym. To przecież najlepiej sprzedająca się płyta w historii muzyki metalowej!

Żaden zespół nie osiągnął podobnego sukcesu i, patrząc na obecny rynek, szybko nie osiągnie, ale dość pewni swego są muzycy z Disturbed. O odważne porównanie pokusił się wokalista, David Draiman:

Gdybym umarł zaraz po publikacji naszej nowej płyty i to oznaczałoby koniec naszej twórczej historii, to byłbym zadowolony. Moim zdaniem to nasz „Czarny Album".

- powiedział muzyk.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
juzek [94.75.***.***] dodano: 14.10.2018, 16:21 #1
Film niedostępny
Ten film wideo jest niedostępny.

Poprawcie link na inny
Zobacz także
Newsy 226V  
0

Edyta Bartosiewicz w nowej piosence znanych amerykańskich raperów [AUDIO]

rf | fot. Wojtek Dobrogojski/rockmetal.pl | 1 czerwca 2020
Newsy 918V  
2

Bob Kulick nie żyje

rf | 30 maja 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group